Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neked kényelmes póló alatt a...

Neked kényelmes póló alatt a trikó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiskoromban mindig rám erölteték és már akkor is utáltam és ez a mai napig így van.
2019. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kényelmes.
2019. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Akik nem 25 fokos távfűtésben tespednek, azoknál ez olyan természetes, minthogy a nadrágod alatt alsógatya van. Én pl. mikor kinn mászkálok egész nap a mínusz húszban, három trikót is aláveszek a pólónak, meg a pulóvereknek, azért nem veszek egymásra négy pólót, mert akkor akkorára dudorodna a hónaljam, hogy nem tudnék mozdulni se, de trikóból akárhány befér, nem rossz dolog az fázás ellen.


Akkor nem jó trikót alávenni, ha a póló a legfelső réteg, és világos, vékony anyagú, amin átüt, hogy trikó van alatta, na az hülyén néz ki. Olyat ne csináljunk. De ha egyáltalán nem látszik, akkor mért ne lenne ott? Hőmérséklet kérdése. 18-20 foknál elkell alá, a poló + pulóver viszont sok lenne.


Kényelmesnek persze, hogy kényelmes, ne mondjál már hülyeséget, a kérdés csak az, hogy meg tudod-e oldani, hogy ne üssön át a trikó a póló alatt. De én főleg olyankor hordom így, amikor már olyan hűvös van, hogy pulóver is van az egész felett.

2019. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes, persze, csak akkor zavar ha nincs betűrve.
2019. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
En imadom, szerintem a lanyok is azert hordhatjak a toppot, polo ala, mert jo erzes, valahogy a ruharetegek osszesimulnak rajtad.
2019. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,télen mindig van rajtam,ezzel is rétegezve
2019. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én arra használom, hogyha lehajolok vagy felállok, ne a testem valamelyik nadrág közeli része lógjon ki. Tudom, hordjak övet. De nekem vagy lecsúszik azzal is vagy olyan nadrág van rajtam, amihez nem lehet övet felvenni. Vagy a felsőm csúszik fel.
2019. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, mert ha melegem van, akkor nem vehetem le a felsőmet, mert a trikó egy olyan plusz réteg, amit nem hordhatok önmagában. Fázós vagyok, de sokszor olyan izzasztó, fülledt meleg van a bkv-n, vagy az egyetemen, hogy nem hiányzik a plusz réteg.
2019. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nagyon kényelmes annyi hogy én nem trikót ha nem bodyt hordok, de nekem nagyon kényelmes nagyon szerem hordani, főleg ilyenkor hidegben, a feleségem ajánlotta nekem a bodyt mert ő is nagyon szereti, és hátha nekem is be fog majd válni. De be vált ok minden.
2019. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért hordok trikót hogy ne fázzon a derekam.

De kényelmetlen mindig türögetni.

2019. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!