Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neked kényelmes póló alatt a...

Neked kényelmes póló alatt a trikó?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem hogy állandóan be kellett türögetni a nadrágba, ezért inkább hordok bodyt azt alul össze kapcsolom, és nem gyürődik ki. Csak ajánlani tudom a bodyt, és mellesleg nagyon kényelmes mondom ezt úgy hogy én fiú vagyok.
2019. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ami megfelelő hosszúságú, azt nem kell fél óránként tűrögetni.
2019. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Ebben igazad van, de akkor meg a nadrágba van össze gyürve amit szintén nem szeretek. A bodynál viszont ilyen sincs, az teljesen rá simul a felső testemre. De azt meg kérdezelhetem tőled hogy te próbáltad már a bodyt? Nem rá beszélni akarlak, csak érdeklődés képen kérdem!
2019. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem kiskoromban mindig rám erölteték és már akkor is utáltam és ez a mai napig így van."


-dettó :D


#3 hol van manapság -20, szibériában élsz? :D amúgy meg vannak ilyen "termocuccok", sportaláöltözetek, de akkor is ha tél is van, síelek/snowboardozok, 3 réteg kell: aláöltözék, fleece/polar pulcsi, kabát. Lehetőleg egyik réteg se pamut, hanem mind lélegző anyag legyen, ami elvezeti az izzadtságot, ezáltal megkímélve a kihűléstől


-jó, természetesen vannak esetek, amikor 10 rétegben is fázhatsz, ha pl télen piacozol, kint ácsorogs egész nap és nem mozogsz

2019. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Undorító módon diszkomfortot keltő.
2019. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert miért is???
2019. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem szoktam hordani, legfeljebb síeléshez. Ha 20 fok alatt trikót kéne vennem, meggyulladnék. 20 fokban ujjatlan pólóban és egy vastag farmerdzsekiben jártam. Most ahol élek 12-15 fok körül van, továbbra is ugyanazt a dzsekit hordom csak hosszabb ujjú felsővel és kötött sállal.

De amikor tényleg hideg van, akkor is sokkal szívesebben hordok olyan rétegeket amiket az épületbe beérve le lehet venni, és mivel órákat sosem szobrozok kint, egy hosszú ujjú póló, vastag pulcsi, télikabát, és sapka sál még a leghidegebb napokon is bőven elég meleg.

2019. nov. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!