Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Voltál már úgy mezítláb...

Voltál már úgy mezítláb valahol, hogy mindenki más cipőben volt?

Figyelt kérdés
Nem volt fura érzés?
2019. nov. 1. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, megtörtént néhányszor. Pl. Amikor átázott a cipőm , mely a zivatar kissé negatív következménye rám nézve.

Magamból kiindulva éreztem a kiszolgáltatottságot, de jobban lekötötte a figyelmem az , hogy lehetőleg ne fázzak meg, maradjak mozgásban ugyanakkor vigyázzak a kövekkel.

Ajánlom a füves területeket az ugyancsak "veszélyesen" élő honfitársaimnak.

A sár védelmet nyújt és imádom érezni a talpam alatt a füvet. De tudni kell , hogy ott az ágak meg a barna "csomagocskák" a nem kívánatos tényezők...

Őszintén mások véleménye nem igazán befolyásol ilyen helyzetekben.

Szerintem klassz, de inkább már a hideg miatt kérj cipőt vagy hívj fel valakit, hogy hozzon.

2019. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, orvosi vizsgálaton.
2019. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egyszer egy ünnepségen iszonyúan megfájdult a lábam a magassarkúban, és le kellett vennem. Így minden lánynál alacsonyabb voltam, plsuz mezítláb, hát elég ciki volt.
2019. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát csak úgy, hogy másokon cipő volt, rajtam meg szandál mezítláb, teljesen mezítláb nem.
2019. nov. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én szoktam mezítláb sétálgatni, kutyát sétáltatni, és nem érdekel mások véleménye. Így érzem jól magam, így kényelmes, szabad. Szeretek így lenni.

28N

2019. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálam volt megrendezve egy családi szülinapozás pár hete, és az összes vendég cipőben volt, én meg mivel itthon voltam, csak zokniban, hát elég fura volt :D végig az járt a fejemben, hogy vegyek-e cipőt én is...
2019. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 subrette ***** válasza:
87%
Saját testsúlyos tornatermi edzésre mentem. Úgy volt hirdetve, hogy lehet mezítláb lenni, így nem vittem cipőt. Mindenki más cipőben volt rajtam kívül. Nekem az volt fura, hogy a többiek miért ragaszkodnak a cipőhöz. Nekik lehet az, hogy én miért nem.
2019. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
84%
Tesin, felszereléshiány esetén. De ilyen csak egyszer fordult elő velem. Emellett edzésen szoktam mezítláb lenni, de ott mindenki mezítláb van. :)
2019. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem sakkedzés ?
2019. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Erdőben, rengeteget futok mezítláb, és néha találkozok más emberekkel, akik cipőben vannak. Eléggé bámulnak, de nem zavar, semmi következménnyel nem jár.
2019. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!