Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az elfogadható/minimum...

Melyik az elfogadható/minimum óramárka?

Figyelt kérdés

Melyik az a márka, ami vállalható egy férfinek?

Ami nem ciki, ami nem bóvli, ami nem másoló?


Az okosórákat NE írjátok!



2019. nov. 1. 18:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
A hétzenés jappán?
2019. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

:D

Istenem...

2019. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, van, akinek az 50ezres Orient is luxus. Van, aki a Casio-ra esküszik..

Van, aki Seiko márkánál nem adja alább.


Ha svájci órában gondolkozol, Tissot/Certina/Roamer tökéletes választás lehet, belépő szinten is.


Ezek egyike sem ciki.


Tudod mi ciki? A hamisítvány.

2019. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Én a wishről rendelt 500 forintosra eszküszöm. Az időt mutatja, mi másra kell még egy óra?
2019. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
Ja, fura kerdes...
2019. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%

Számomra döbbenetes, hogy egyesek azért vesznek akár vagyonokert órát, hogy mások mit szólnak.

Ha az a lényeg, hogy az időt jól mutassa, akkor 10 ezerért már lehet olyan órát venni, mert nem megy tönkre 1 hónap alatt és jól is néz ki.

2019. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Folyt... Mert oké, egy autó az más, a saját és a családod biztonsága múlhat rajta... A cipő a járás miatt és nem mindegy hogy belerohad e a lábad, a házad berendezése a saját komforterzeted miatt... De egy óra... Pont ugyanaz viselni egy olcsó órát mint egy luxust. Szerintem.

Bocs ha tévedek.

2019. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

És előjött a magyar társadalom krémje :D

Akik mindenből beérnék a legolcsóbbal. Akik szerint mindenből tök felesleges a drága. Mert hát miben jobb mint az olcsó? Elégedjünk meg mindenhol a belépő szinttel. Gondolom ezek a minimálbérből tengődők. Titokban vágytok azért az ilyen luxi dolgokra... De inkább hitegetitek magatokat, hogy az úgyis felesleges...


Elmondok valamit. Ezek az órák nem nektek készülnek, akik itt kommentelgettek. Azoknak készülnek akik szeretik az órákat. Én imádom őket. Egy szép óra öltöztet. Ezt nektek soha nem lehet megmagyarázni.


10 ezer forintos óra? ebayről? GÁZ. Annyira komolytalan leszel benne, hogy elmondani nem lehet. Nyilván a 16 éves haverjaidat nem érdekli. Ebben a korban hordatsz ilyet. De ha felnőtt férfiként ilyenre vetemednél, inkább ne hordj órát. Nevetséges leszel benne. Legalábbis én kiröhögnélek az biztos.

Mert egy óra csak arra való, hogy az időt mutassa... ugye? Persze. Mindent elmond rólad. Ha felveszel egy gagyi igénytelen filléres órát, az pontosan ezt mondja el rólad is.


Meg a kocsi is arra való, hogy elvigyen A-ból B-be. Semmi másra. Házba is csak lakni kell.


Ha így működne a világ, mint ahogy ti leírjátok, nem lenne olyan hogy közép vagy felső kategória.


De ha ugyan ilyen hülyén gondolkodok mint ti: Minek léteznek többszáz milliós sportautók? Bemegyek a Suzuki kereskedésbe aztán veszek valamit. Minek léteznek drága festmények, amikor a teszkóba 500 ért képet veszek? Drága italok? Megiszod, lemegy. Luxusvillák? Minek? Panelban is el tudsz éldegélni. Drága órák? úgyis csak az időt mutatja. Mindent meg lehet magyarázni hogy szükségtelen, ha nincs rá pénzed :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak. Szerintem 40 ezer körül indulnak a normálisabb órák.

Hogy mi az a márka mi nem ciki? Mindenkinek más. Mint írták, valakinek luxus egy Orient, Seiko, vannak körök ahol egy Rolex sem menő. Valaki azt hiszi, hogy az Emporio Armani nagyo drága, de nem tudja mi az a Patek Philippe. Ezt döntsd el, hogy te milyen körökben mozogsz.

És ha lehet, kerüld a divat márkákat. Amúgy nincs velük baj, nekem is van. Csak ne gondold őket többnek, mint ami :) Sokan nagyon elhiszik, hogy luxus egy Hilfiger óra.

2019. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Igen, aki nem ad ki több százezer forintot egy fölösleges divatcikkre, az biztosan minimálbérből él :D Ha szeretitek az órákat az a ti dolgotok, de olyan akkor sincs, hogy egy óra "ciki". Egy egyszerű bőrszíjas párezres óra is nézhet ki jól, mutatja az időt, kész. Ki mond olyat, hogy úristen, nézd az óráját, biztos 40 ezer alatt vette? Aki igen, annak pont nem érdekel a véleménye, hanem csak kinevetem.
2019. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk, ez egy értetlen barom.


Ha orabzi vagy akkor gyűjtsd, vedd a dragat, de CSAK azért dragat venni, hogy mit szólnak mások szánalmas és NEVETSÉGES. Ha egy óra miatt vesznek csak komolyan akkor elég semmi kis szánalmas emberke, lehetsz.

2019. nov. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!