Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik az elfogadható/minimum...

Melyik az elfogadható/minimum óramárka?

Figyelt kérdés

Melyik az a márka, ami vállalható egy férfinek?

Ami nem ciki, ami nem bóvli, ami nem másoló?


Az okosórákat NE írjátok!



2019. nov. 1. 18:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Casio Seiko Orient Citizen Roamer Doxa Swatch. Ezek amik vállalhatók 100 ezer alatt.
2019. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon sok utánaolvasás után úgy döntöttem, hogy SEIKO-t veszek, mivel a kvarckristályos órák megalkotója ez a brand, ezért elvileg ezek a "legpontosabbak", ebben a kategóriában.


nyilván vannak, amelyek gps vagy rádió segítségével szinkronizálják magukat, na azokat sosem kell beállítani


-én olyan 1 mp sietést vettem észre pár hónapos használatnál, ami sokkal jobb, mint, amit írnak


-erről az oldalról rendeltem, hazainál sokkal jobb árakban vannak, de megszívtam, mert a hülyék nem a lassú postával küldték ki, és így bizony meg kellett vámoztatni/adóztatni, hozzáteszem még így is 147 eur volt 102helyett, ami itthon minimum 200eur-nak megfelelő értékben láttam legolcsóbban

[link]


-egy dolog sajnálatos, az ami nekem óra tetszett, és vettem, az óralapja nem zafír, csupán ásványi, ezért gyűjti a karcokat, hiába is írják, hogy 6-os keménységű stb stb, picit bánom ezt, de elvileg lecsoszoltatható, és akkor újra tiszta lesz a lapja


-okosóra biztos megvan, hogy mire jó, de nem láttam értelmét hogy legyen mégegy kütyü, amit naponta/hetente töltsek, és elvegye az életemet azt nyomkodjam állandóan

2019. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"ezért elvileg ezek a "legpontosabbak", ebben a kategóriában."

Ez baromság. A Seiko kvarcok középmezőnyben vannak pontosság szempontjából.

2019. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
A Casio teljesen jó. Olcsó, megbízható, vannak jól kinéző darabjaik bármilyen célra. Felvágni nem lehet vele, de minőségben a többszörös áron kínált divatórákat körbeveri.
2019. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Mojjo ***** válasza:
@12: Ki tudod cseréltetni zafírra az üveget, ha szeretnéd.
2019. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#15

Jó de mennyiért? Meg hol találsz olyan órást aki egy elemcserénél többre is alkalmas? Ha magadnak csinálod az meg vagy sikerül vagy nem. Én az óragyártókat nem értem miért kell azon a 2-3 dolláron spúroskodni. 20 dolláros órát is lehet zafírral kapni a Seikonál meg kvarzot 100 dollár alatt nem kapsz zafírral, automatát meg 300-400 dollár. Vicc az egész.

2019. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Mojjo ***** válasza:
100%

@16: A Seiko a hardlexre esküszik, keményített, edzett ásványi üveg. Valóban jobban gyűjti a karcokat, mint a zafír, de pl kevésbé hajlamos betörni, ha véletlen odavered valahova. Előny - hátrány.

Vannak azért még ma is erre is alkalmas órások. Persze, ára van, de ha az ember akarja, nem épp elérhetetlen egy dolog.

2019. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#17

Azért mert a hardlex 1 dollárral olcsóbb. Azért esküszik rá. De nem is lenne ezzel gond ha lenne opcionálisan zafír drágábban. De nincs.

2019. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Mojjo ***** válasza:
@18: Mondjuk azt nem értem, hogy ha ez neked ennyire legyőzhetetlen problémát jelent, plusz ennyire fontos szempont, meg ennyire rossz véleménnyel vagy a gyártóról miatta, akkor "sok utánaolvasás után" hogyan sikerült ezt választanod? Nem nagyon lehetett sikeres az a sok utánaolvasás akkor...
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
58%

19

Nem tudom miről beszélsz. Nincs most pl egy darab Seikom se, régen adtam nekik párszor esélyt, de nem kedvencem a márka, pont a gusztustalan üzletpolitikájuk miatt, meg a gyenge minőség miatt.

2019. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!