Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viselhetek turbánt, ha katolik...

Viselhetek turbánt, ha katolikus vallású vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok:

[link]



2019. nov. 1. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Azt veszel fel amit akarsz. Mondjuk ehhez jól passzol egy felmosovodor és egy seprű
2019. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezen jót röhögtem #1-es, ment a zöld kéz:D
2019. nov. 1. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Tőlem egészen nyugodtan, de nem fog téged zavarni, ha olyasminek néznek, ami nem vagy? Mert ez nem egy divatkiegészítő.
2019. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Van egy youtuber csaj Jackie Aina, ő csinált a turbánokról, kendőkről egy videót egy Halina nevű muszlim modell lánnyal. Hajvédő viselet, nem vallási, ő is mondta, hogy bárki viselheti. Sok kenyai nő is hord ilyesmit, pedig az ország keresztény.

De a 3. válaszoló tájékozatlansága és előítélete egész jól reprezentálja a lehetséges reakciókat.

2019. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Ez nem turbán, csak egyfajta hajviselet kenővel. Az ilyen fejkendők nem kifejezetten vallási, hanem inkább kulturális eredetűek.

Én személy szerint nem hordanék olyan dolgokat, ami más kulturájához tatozik, és amihez nekem semmi közöm, főleg ha csak poénból, divatból csinálnám.

Egy csomó más típusú kendő viselet van, ami nem mások kultúrából gyökerezik, viselj olyanokat.


Egyébként meg nézz utána a google-ben a Tignon lawsnak és akkor majd rájössz, miért húzzák a nyugati fekete nők a szájukat, ha fehér lányok viselnek ilyen fejkendőket.

2019. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Az emberek gondolkodását akkor sem tudod megváltoztatni, ha a fejed tetejére állsz, és ha kultúraidegen kiegészítőt hord egy magát katolikus vallásúnak nevező fiatal lány, akkor bizony fennáll a lehetősége, hogy muszlimnak vagy kenyainak nézik, de semmiképpen nem katolikusnak. Neki lesz rossz.
2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat,hogy kijavítalak de a turbán az férfi viselet,de ha felveszed hát tedd meg legfeljebb megmosolyognak...


F

2019. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, végiggondolva igazatok van!
2019. nov. 4. 15:24
 9/9 Lux morulus ***** válasza:
Total "Magginéni" a barátok közöttből.😂
2019. nov. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!