Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen téli kabátot vegyek?

Milyen téli kabátot vegyek?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és 50 kiló, tehát nem állnak jól a nagyon hosszú vagy nagyon rövid kabátok, és a puffosak sem, mert kövérítenek.

Viszont nem tudok dönteni. Az egyetlen kabát ami tetszik az a barna, vagy teveszín szövetkabát ami combközépen ér véget, de abban eltemethetnek mikor jönnek a minusz fokok, olyannyira fázni fogok.

Köszönök minden segítséget



2019. nov. 2. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyant vegyél, aminek van öve. Az egyrészt megállitja a hideget, másrészt karcsusit.
2019. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Hát pedig télen puffos kell, ha nem akarsz megfagyni. Mindenkit kövérít, mégis hordjuk, mert még mindig jobb, mint betegnek lenni. Öveset javaslok én is.
2019. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is alacsony vagyok. Azokat a fazonokat szeretem, amik térd fölé érnek, de ugyanakkor nincs kint belőle a s*ggem, mert úgy könnyen felfáznék. Gombos vagy cipzáros, de derék résznél karcsúsított vagy öves.

Különösen hideg napokon a toll béléses pufikat használom, enyhébb téli időben megteszi a többi is, ha természetesen aláveszek egy termo pulóvert is.

2019. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!