Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés
sugica nevű felhasználó kérdése:

Téli kabátot vásárolnék, arra gondoltam, hogy Budapesten az Árkádban szétnézek. Sajnos elég messze lakom Bp-től, érdemes elmennem oda? Kapható még nagy választékban kabát?

Általában H&M,Reserved,New Yorker, C&A, Zara, Takko üzletekben vásárolok. Viszonylag elfogadható árak vannak ezekben a boltokban. Egyébként bélelt dzsekit szeretnék, nem elegáns darabot.

Keress kérdéseket hasonló témákban: téli kabát, Árkád, pláza

2018. dec. 24. 08:56  Privát üzenet  

A válaszok
Csak ezért felesleges jönni. Kb ugyanaz a választék vidéken is. Vagy rendeld netről.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. dec. 24. 10:01 Privát üzenet
Fiú? Lány? Női kabátokat én kb. csak Hádából veszek. Férfikabátot néztünk anyukámmal öcsémnek, és egy merő hányadék volt kb. az összes, amit megnéztünk, még a Van Graafban is, pedig ott azért elvileg márkásak vannak.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. dec. 24. 11:30 Privát üzenet

Karácsony környékén eléggé le vannak rabolva a boltok, két ünnep között meg tömeg van a becserélt ajándékok miatt.

Én ha már vidékről jönnék fel csak vásárolni, inkább mennék az outletbe, ott tényleg komoly leárazások vannak...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. dec. 24. 12:28 Privát üzenet
Szerintem learazasok idejeben is erdemes felnezni. En akkor vettem a kedvenc szovetkabatomat, valamikor januar elejen, az en meretembol (S) volt még 3 db.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. dec. 24. 13:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Női kabátot szeretnék venni. :) Az a baj, hogy nálunk nincsenek ilyen üzletek még csak hasonló sem, mindig Bp-re megyek vásárolni.Köszönöm a válaszokat!

# 5/6Időpont 2018. dec. 24. 23:30 Privát üzenet
Szerintem érdemes, kezdődnek a leárazások és a felsorolt boltok mind vannak az Árkádban. Illetve ha ott nem találnál, két metrómegállóra ott van az Aréna pláza is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 26. 11:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Khujo, Columbia, North Face és Canada Goose kabátok közül melyikre érdemes pénzt szánni? Szerintetek mi a minőségi sorrend köztük? Melyiket miért, vagy miért nem vennétek meg?
Mayo Chix kabátot hol érdemes venni? Ami már most kint van a netes oldalukon idén ennyi lesz a kabát választék?
Hol érdemes divatos kabátot venni a hűvösebb napokra?
Mikor érdemes téli kabátot venni?
Milyen műbőr kabátot érdemes venni?
Szerintetek hol érdemes téli kabátot venni?! Olyat szeretnék ami csinos, hosszabb fazonú, szormes a kapucnija és jó meleg, de nem pufi és kis méretben is lehet kapni!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!