Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjön egy magas...

Hogyan öltözködjön egy magas és vékony (190 cm / 78-80 kg) férfi, hogy egy kicsit nagyobb darabnak tűnjön?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jaj ne! Az Álmok Férfia lehetsz egy magas nő mellett! Öltözz angolosan, stílusosan, elegánsan, és eszedbe se jusson hízni! Egy mákszemet se!
2019. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon tudtam rá megoldást, inkább nőttem :D

19/F

2019. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy nézek ki mint egy gebe...hosszú és vékony végtagok, engem nagyon zavar. Próbáltam hízni de nem nagyon megy, esetleg pár kilót fel tudtam szedni edzés mellett, de ehhez a magassághoz legalább 90-100 kg kellene, hogy normálisan nézzek ki. Az meg egyelőre esélytelen, ezért gondoltam hátha öltözködéssel lehetne javítani a helyzeten.
2019. nov. 2. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 93 kiló vagyok 193 centihez, de azért már 85 kilósan se voltam gebe

(a kettes válaszoló)

2019. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem 86kg volt a maximum amit el tudtam érni úgy, hogy hosszabb távon is tartani tudtam. Az már tűrhető kinézet volt, de kellett volna még jó pár kg. Meg az se mindegy hogyan oszlik el rajtad, nekem elég aránytalan a testfelépítésem.
2019. nov. 2. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


én az első vagyok, akit lepontoztál. Egy 190-es pasinak nagyon kiváló az a súly, amiben te vagy, mert vannak úgynevezett aszténiás férfiak. Ha ők híznak, az már nagyon gáz. Ha 100 kg volnál - nem tudom, hogy honnan szedted ezt a marhaségot, hogy ennyinek kéne lenned ... -, akkor túlsúlyos és magas volnál, ami nem csak ronda látvány, de egészségügyi szempontból a korai biztos halál egyik jele.


Az angol és a német pasik között van egy halom hozzád hasonló, csak sajna nem a 180-as csajokat díjazzák, hanem a 150 cm-s, 95 kilós mama-pótlékokat.


Ne hízni akarj, hanem a stílusod keresd meg és szálkásíts. Futás, úszás.

2019. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kockás, keresztbe csíkos, nagy mintás ruhadarab vaskosabbnak mutat.
2019. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!