Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nem all jol a...

Csak szerintem nem all jol a feherboru embereknek az okker szinu kabat?

Figyelt kérdés
Ugy latom, hogy most megint kezd nagy divat lenni, de ezek a meleg szinek a feherboru emberekhez nem passzolnak, jol gondolom?
2019. nov. 3. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez nem ilyen általános, hogy aki fehér bőrű, annak nem állnak jól a meleg színek. Az okker tényleg kevés embernek áll jól, de egy fehér bőrű embernél sem mindegy, hogy egyrészt mennyire fehér a bőre, másrészt, hogy meleg vagy hideg tónusú.
2019. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a bőrtől függ. Sokat számít a hajszín is. Szerintem az okker pont jól áll világos bőrhöz, mert elég erős szín. Inkább a pasztel színek tudnak nagyon sápasztani.
2019. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bőr tónusának semmi köze nincs a színhőmérsékletéhez. Ez két külön dolog.

Egy kreol bőrszín is lehet hideg tónusú, míg egy extrém világos is sárgás, meleg.

Az a probléma az aktuális divatszínekkel, hogy azok is hordják őket, akiknek nem áll jól.

Ez a meleg, okkeres sárga egy ősz típusú, kreolabb bőrű, vagy világos, de vörösesbarna hajú, szeplős, gesztenyebarna szemű nőnek áll nagyon jól, az összes többi típus Micimackónak néz ki benne, főleg szőke hajjal.

Azért nem szeretek ősszel vásárolni, mert ilyenkor a fekete, fehér és szürke színeken kívül semmi nem kedvez a típusomnak hideg nyárként.

Mindenhol ezeket a meleg bordós, barnás, narancssárga, drapp színeket nyomatják, amik totálisan elütnek tőlem.

Nyaraknál a sárga szín eleve nem egy jó opció, kivéve, ha valami halvány, pasztell, enyhén zöldes citrom.

2019. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ndm feltétlenül igaz. Nekem világos bőröm van, inkább rózsaszínes árnyalatú, kék szem, fekete haj, és pl a hideg és meleg tónusú dolgok is jól állnak, csak más az összhatás.
2019. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!