Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gólyabálon cipő nélkül táncoln...

Gólyabálon cipő nélkül táncolni rendben van?

Figyelt kérdés
Tavaly szalagavatón végig úgy volt és tök jó volt. Lehetek így gólyabálon is?
2019. nov. 8. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne, még ruha sem kell az is felesleges.


F

2019. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért? Bár gondolom, lány vagy, és a magas sarkú miatt miatt kérdezed. Ha nem bírsz végig abban lenni, akkor legalább vigyél magaddal váltócipőt! Az elején, az ünnepség/fogadás/szalagtűzés alatt természetesen magas sarkúban vagy végig, aztán amikor kezdődik a buli/tánc, akkor legfeljebb lecseréled egy kényelmesebb balerinára.
2019. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te voltál tavaly az a cipő és zokni nélküli szakállas fiú? Pfúj!
2019. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs rendben, tökre igénytelen és kiábrándító. Mármint az, h egy ilyen jellegű ünnepségre kiöltözött igényes(nek tűnő), csini csajszik, tönkrevágják azzal az imidzsüket, h nincs rajtuk cipő és mezítláb vagy max egy vékonyka harisnyában buliznak. Elhiszem, h jó érzés mezitláb lenni, meg azt is, h kényelmetlen a cipő, de mindennek meg van a maga helye és ideje, ami pedig nem egy iskolai bál. Az ilyen rendezvényeket illik megtisztelni azzal, h kicsit alkalmibb ruházatban jelenünk meg, amibe szerintem nem fér bele, h egyesek cipő nélkül vannak. Aminek egyenes következményei a szétaszakadt harianyák és/vagy a feketére koszolódott talp, ami inkább puruttya, mintsem alkalmi megjelenés. Szerintem egy nőnek legyen annyi tartása (ha már annyi esze nem volt, h olyan cipőben induljon buizni, amiben kibírja a lába az estét) h ha fáj is a lába cipőben, ha összeszorított fogakkal is, de kibírja. Vagy ha is akarja magát kínozni benne, akkor is van egy csomó más megoldás a mezítlábazáson kívül...


Emlékszem anno a gimiben nálunk nem engedték be a rendezvényre azokat, akiknek nem volt megfelelő öltözetük (pl öltöny edző cipővel), illetve kikísérték azokat, akik odabent nem az alkalomhoz méltóan viselkedtek. És hatásos volt, mivel a többség tudta, h hogy kell egy ilyen rendezvényen megjelenni, viselkedni. Ha rajtam múlna akkor én az ilyen mezitlábaskodókat először megkérném, h vegye vissza a cipőjét, és ha nem teszi meg, felszólítanám, h távozzon. Elég lenne csak pár emberrel eljátszani, mert a többség azért úgyis összekapná magát!


Jah, és szerintem roppant ironikus, amikor egy csajszi, azért gyömöszöli és kínozza a lábát egy szexis, de kényelmetlen cipőben, h majd milyen jól fog kinézni benne, aztán a vége az lesz, h nemhogy a csini cipőjében nem tud csillogni, hódítani, hanem még szánalmas és kiábrándító hatást is kelt mezítláb... Asszem itt is igaz az, h a kevesebb néha több...

2019. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!