Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sok tagú nagycsaládban hogyan...

Sok tagú nagycsaládban hogyan tartod rendben a cipőket?

Figyelt kérdés

Milyen rendszerességgel es hogyan tartod rendben tisztán a családod cipőt?

Nekem harom gyerekem van kicsi mind es egy őrület veluk minden nap mindent szeretek rendben tartani de nem elég a huszonnégy ora mindenre.

Ot ember ket váltás cipo legalább szoval tíz par cipo minimum amit napi részletességgel használunk.

Ti hogyan csináljátok h azok is rendben legyenek?



2016. febr. 9. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én utálom, hogy ha valaki koszos cipővel mászkál a lakásban, úgyhogy nálunk minden este cipőpucolás van. Így nincs gond, hogy reggel hova lépjünk, hova ne. Nyugodtan lehet mászkálni, mert úgyis tiszta. Mindenki a saját cipőjét pucolja meg. Nyilván, amíg olyan kicsik, addig mi mossuk az övéket.
2016. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi nem maszkalunk cipővel a hazban soha!
2016. febr. 9. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a gondod?
2016. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
keskeny 5 billenős ajtós cipőszekrény...mindenkinek 1 pakk (a pici cipőkből 3 pár belefér 1 pakkba). A nem szezonálisak meg kint a tárolóba.
2016. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előszobában, a bejáratnál van egy kétszintes polc, amin kizárólag az éppen használt cipők vannak. A többit a gardróbban tartjuk a cipős szekrényben.
2016. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Fúj első Ti cipővel mászkáltok a lakásba?!?!?!?!?!?!

Oké, hogy meg van mosva,de akkor is....

Erre való a papucs.

2016. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első sem azt mondta, hogy cipőben járkálnak a lakásban, csak hogy ha le vannak tisztítva a cipők, akkor reggel nem gond, ha mondjuk valaki végigfut benne az előszobán, mert az asztalon maradt a kesztyűje.

De tudom, jólesik időnként kötözködni.

2016. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem... mondjuk 3 gyerek nincs, csak kettő.


Az előszobában van egy 2 m2-es gardróbszoba, ahol az egyik falon kb. plafonig csak cipők vannak. Természetesen alul a gyerekeké. Mivel ez rögtön a bejárati ajtó után van, eleve nem trappolják össze a koszos cipőkkel a házat.


Ezenkívül bentre van mindenkinek max. 2 pár papucsa, ennyi. Persze télen-nyáron más, de olyankor elrkjuk ami épp nem aktuális.


Az 5 ember 2 váltás cipő teóriát nem értem. Ha otthon vagytok, minek cipő? És ha elmentek otthonról, miért nem veszitek le és teszitek el a cipősszekrénybe? 10 pár cipő azért a legtöbb fali cipősszekrényben elfér :))

2016. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak négyen vagyunk, két tizenéves lánnyal. Vagy akkor van cipőpucolás, amikor megyünk vendégségbe vagy valahova kiöltözünk vagy amikor lejár egy cipő szezonja, és elrakjuk a szekrénybe. Mivel az épp nem használt cipők mennek a szekrénybe, fejenként max. 2-3 pár van az előszobában, ennyi elfér a fal mellett sorban.

Te naponta lemosnád őket vagy mit értesz rendben tartás alatt?

2016. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 gyerekem van. Régebben,amikor hazaértünk,amint volt rá idő nekiálltam és az enyémmel együtt megmostam és rátettem a radiátorra megszáradni.Most,hogy már a kettő nagy,maguknak mossák,én csak az enyémet és a kicsiét.Azért minnél hamarabb,hogy a sár ne száradjon rá.
2016. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!