Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen vagy valami hasonló...

Ilyen vagy valami hasonló thermo bodyt szeretnék ki próbálni fiúként! Vélemény?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra a véleményekre lennék kíváncsi amit fiuk írnak, mivel én is az vagyok de még hallgatoma lányokét is.



[link]



2019. nov. 10. 06:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jol nezki es hord ha tetszik,
2019. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Simán viselheted, nehogy már mindég a pitcsáknak kedvezzenek mindennel.


F/43

2019. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Simán vedd fel nem érdemes megfázni ez meg jó ötlet ha már csak a nőkre gondolnak e téren...


F

2019. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Igen szerintem is fel veheted, én is vettem a férjemnek, mondjuk ő annyira nem rajong érte, de néha fel szokta venni ha tudja hogy sokat lesz kint hideg időben, neki is ilyen hosszú ujjút vettem, sima normál póló szabású, így simán fel veheti fiu is.
2019. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Most nem tudom, hogy trollkérdés-e vagy troll válaszok-e, aztán lehet, hogy én vagyok a begyöpösödött, de szerintem a body az női ruha. Az egy dolog, hogy félnék, hogy lent szorítani fog (vagy ha nem kapcsolom be, akkor is zavarni), de teljesen férfiatlannak érezném magam benne. Biztos, hogy nem venném fel. Harisnyát sem vennék fel, csak férfiakra szánt hosszú alsó nadrágot (nem tudom mi a rendes neve). Legalábbis 13 éves kor felett. Egy dolog, hogy pár évszázada még a férfiaknál divat volt, meg hogy a gyerekeknél az, de felnőtt férfiként már nem venném fel. Szóval a bodyt sem. Egy atléta trikó tökéletesen megfelel (amit esetleg be lehet tűrni nadrágba, vagy akár még alsónadrágba is) a célnak.
2019. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A body jobban ugye tényleg női ruha darab, de van már létezik férfi body is, ami ugyan olyan mint a női. És szerintem el dönti mindenki hogy akarja e hordani vagy nem. Én tavaj előtt vettem magamnak bodyt, mert kíváncsi voltam milyen hordani, mert az atlétát állandóan gyürögetni kellett az alsóba és már meg untam, de akár hiszed kedves utolsó hozzászóló akár nem, a body olyan volt mint ha rám öntötték volna, teljesen illeszkedik az egész felső és részben alsó testrészemre, nagyon kényelmes és a mozgásban sem hátráltat, szinte azzonal el fogadtam hogy mostantól bodyt fogok hordani. Nyilván villogni nem fogok benne mások előtt, mert tudom van aki más véleményen van ha fiú bodyt hord, de póló alatt meg úgy sem veszi észre senki.
2019. nov. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

5!

Csak úgy megjegyezném észrevételként, hogy a hozzád hasonló konzervatív kommentelők mindég akkor jelennek meg mikor férfi szeretne női ruhát viselni, de ha fordítva van akkor vagy lapítotok vagy épp támogatjátok a kislányokat eme ötletükben.


Bár ha megnézzük a nők nem csinálnak ekkora hisztit mint te abból ha egy férfi ruha mondjuk jobban megfelel a komfortérzetüknek ezért simán felveszik mert ők tudják, hogy nem esik csorba emiatt a nőiességükben csak a férfiak gindolják azt hogy jajj mi lesz most velem azon kívűl hogy nem fagyok meg.

Mellesleg én is női nejlon harisnyát hordok mert mindenhol olcsóbban megtudom venni mint a férfi nejlon harisnyát mert bármennyire is furcsa már olyat is gyártanak.

Nem pedig valami búvárruha aláöltözőt veszek ami a vastagsága miatt kényelmetlen, vagy jégert amit az öregapám hord meg rettentő idegesítő.

A nők vajon miért nem ezt a kettőt hordják nadrág alatt?

Mert tudják hogy a harisnya kényelmesebb és meghagyják a másik két lehetőséget a hiú FÉRFIAKNAK had szenvedjenek benne...

2019. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Van férfi body is, lehet abban inkább találsz fogadra valót :)

Igaz én nő vagyok, de a body a lehető legpraktikusabb téli viselet, amit eltudok képzelni

2019. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom neked, mint az előző, én is nő vagyok, és a bodytól nincs jobb ruci ilyenkor, imádom hordani, és imádom hogy nem csuszkál rajtam mivel alul össze kapcsolom. Biztos nem fogsz benne csalódni, csak ott lent ne legyen majd kényelmetlen.
2019. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es. Lehet, hogy felesleges ez a "szorongás", de van egy elméletem arról, hogy a férfiak miért érzik. Kb. a következő képen rajzolnám fel a férfiasságot-nőiességet egy skálán:

|-------------------|---------------|---------|

hetero ffi meleg ffi hetero nők leszbikusok


Szóval ha a férfiastól a nőies fele indulunk, akkor először jön az, hogy "meleges"(en néz ki). Ez a legtöbb heteroszexuális férfinak nem jön be, mert nem fejezi ki jól az identitását, és ha valaki megszólná őt, akkor nagy eséllyel nem szimplán enyhén nőiesnek fogja mondani, hanem "homokosnak" (bocsánat, de még ez a szebb kifejezés). Ne menjünk bele részletesen az okokba, de ez valamiért a legtöbb heteroszexuális férfinek jobban fáj, mintha nőiesnek mondanák

Ezzel szemben nők, ha férfiasabban öltözködnek, akkor bizonyosan nem fogják őket leszbikusnak nevezni. A skálán a homoszexuális férfiak irányába mozdulnak el, de mivel láthatóan nők, ezért nem lehet rájuk mondani, hogy "homokosak"; vagy esetleg kimondottan férfias ruhákat vesznek fel, de akkor is csak férfiasnak mondhatják őket, de a nemi orientációjukat valószínűsíthetően nem firtatják.

Ezen kívül a férfiasabb ruhákra nők esetén rá lehet fogni, hogy csak egyszerű a mintájuk és szabásuk, de valójában nem férfias ruhák, max uniszexek. A hímzett-hámzott, színes-szagos, csiricsáré ruhákra már férfiakon nehezebb ráfogni, hogy férfi ruhák lennének. Ennyit szerettem volna erről, de ez csak az én véleményem.



Az viszont nem fér a fejembe, hogy ha még elég hosszú, nagy is az a body, hogy a fészkes fenébe lehetne azt összekapcsolni úgy, hogy ne nyomja szét a férfi nemiszerveit... Ha meg nem kapcsolja be, akkor meg a patent nem fog fityegni, minden lépésnél odacsattanni? Ülés közben nem fog nyomni? Illetve ha nem kapcsoljuk be, akkor mitől jobb, mint egy sima pulóver?


Mindenesetre mindenki azt vesz fel, amit akar, amiben jól érzi magát. De ha a kérdező tudja, hogy ő jól fogja magát érezni benne (minden tekintetben), akkor minek volt a kérdés? Ha gyakran kell mások előtt vetkőznie, pl. edzések, uszoda, stb. én azért nem "provokálnék" ilyennel (meg nem is praktikus annyira), ha viszont nem látja senki, akkor meg tök mindegy ki mit gondol. Próbálja fel, hogy neki kényelmes-e, és ha igen, jól érzi magát benne, akkor viselje.

2019. nov. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!