Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos lenne ez a nadrág és...

Csinos lenne ez a nadrág és felső együtt? 20/l

Figyelt kérdés

Egy vendéglőbe ülünk be a barátommal, és egy ilyen összeállítást gondoltam ki: [link]

[link]

(A képek minőségéért előre is elnézést kérek.)

Szerintetek jól mutatna így együtt? Ha nem, akkor mit változtatnátok rajta? Az inget mindenképp tűrjem be a nadrágba, vagy kívül viselve is jó? Bocsi a sok kérdésért, de szeretnék csini lenni a randin, s meglepni a barátomat egy alkalomhoz illő szettel. Előre is köszönöm a választ! :)



2019. nov. 14. 02:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
A nadrág tetszik, a felső rémes. Fekete blúzzal, garbóval, vagy szolidabb csipkebody-val és fekete magassarkúval csini lenne. Ezzel a fehéringgel és kardigánnal elég slampos.
2019. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%

Én mindenképp ruhában mennék + harisnya.

( Mondjuk én minden “eseményre” ruhában vagy szoknyában megyek :) )

Ha ragaszkodsz ehhez a nadrághoz, akkor pedig egy fekete, esetleg csipkés bodyval venném fel.

2019. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12.

Ezzel nem írtál újat mindenki ruhában megy valahová, azt a khúrva harisnyát meg lehetne már hanyagolni.

2019. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! A gyengébbek kedvéért: a ruha alatt egy csinos egyberuhát értettem.. a harisnyán meg nem tudom mit vagy kiakadva: tudod, van, aki a ruhához (egyberuhához) leggingset, combfixet, térdharisnyát stb. vesz fel.

Ha tanácsot nem tudsz adni a kérdezőnek, legalább ne kötekedj olyannal, aki megpróbál segíteni!

Szép napot

2019. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14.

Na ugye! Hogy kiudtad írni a nevét amire gondolt a kislány.

Ilyen egyszerű.

A harisnyával meg azert van tele a fhaszom mert már unom hogy némelyik nő mekkora ügyet csinál belőle,hogy milyen legyen az anyaga,színe, hogy az már kiakasztó.

A hajukkal nem foglalkoznak ennyit.

És a pasik a zoknikkal nem lovagolnak ilyen sokat pedig az is látótérben van.

2019. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered a barátodat? Szerinted ezt csinosnak találná? (FF)
2019. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már mrgint itt a fétises, aki már 100 másik kérdéshez csatolta ezeket a képeket. xDDD
2019. nov. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szép és csinos..:) de nem nőies.

Nem tudom hogy hány éves vagy és hogy milyen az alkatod de....

Ha ezt veszed föl, hétköznapi ember leszel a többi emberke között, pont olyan mint egy egyen munkaruha.

A barátod nem lesz büszke a párjára, nem ő lesz a legszebb a teremben, nem fog fölnézni rad. ::((

2019. nov. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat. 😂
2019. nov. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!