Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és pasik egyaránt:...

Lányok és pasik egyaránt: Szerintetek ez a melltartó "nagymamis"?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanis kaptam rá ilyen kritikát :(


Kort és nemet írjatok légyszi.



2019. nov. 16. 22:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van ugyanilyenem és szerintem egyáltalán nem nagyis. A nagy melleknél előny a zártabb kosár, jobban tart.
2019. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ekkora méretben csak ilyet gyártanak. Valszeg ez is több mint egyheti fizud, szóval a barátod egy fąsz, ha nem tetszik neki, vegyen neked ő szebbet...sok sikert 😂
2019. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én a heherészős nyomit is kidobnám, elég érdekes humora van, ha egy egész délutánt el tud vigyorogni egy ruhadarabon. Akinek ez az igazi pasi, annak rossz hírem van, ezek fiúk, nem férfiak.


A világ legdrágább és értelmetlenebb dolga venni egy melltartót, hogy a másik levegye rólad. De csicskuljunk be.

2019. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit az, de gondolom nem ugrálhatsz nagyon melltartó ügyileg, mert nagy mellekre ilyen kényelmes. Én meg normál bugyit hordok, arra is azt mondják, hogy nagymamás, mert nem tanga. De én őszintén lszarom. Ajánlom neked is.
2019. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Rakd ki azt a csávót mint a macskát sżarni
2019. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy mai divat melltartó, de a mérete alapján nem sok lehetőséged van válogatni.

Nekem is nagy mellem van, így tudom, hogy nem egy élmény a vásárlás.


Ha a megfizethető kategórián belül szeretnél maradni, akkor pl. a Tescoban tudsz venni F&F fuller bust melltartót vagy még a H&M-ben is szétnézhetsz. Ezek sem túl díszítettek, de talán nem botránkozik meg annyira rajtuk a barátod.


Elhiszem, hogy rosszul esik a megjegyzése, még akkor is ha "poénkodott".

Mondd meg neki, hogy csak olyat tudsz venni ami van a méretedben. Lehet lövése sincs arról, hogy mekkora macera nagy mellre vásárolni.

2019. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy ez nagyis. Az én nagymamám, de még anyukám is csak merevítő nélküli melltartót hord.


[link]


Ez inkább a nagyi melltartó, de ez is inkább egy szebb fajta nagyi melltartó.

2019. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
61%
nem az, elsősorban azért, mert te, aki benne vagy, nem vagy nagymami. a tapló fiukád meg maradhat a filmeknél, ha a valósághoz nem nőtt fel
2019. nov. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%

Szinte 100% ilyet hord a nagyim is

21/N

2019. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
A nagyik nem hordanak merevítőset
2019. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!