Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és pasik egyaránt:...

Lányok és pasik egyaránt: Szerintetek ez a melltartó "nagymamis"?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanis kaptam rá ilyen kritikát :(


Kort és nemet írjatok légyszi.



2019. nov. 16. 22:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyis, de talan tenyleg azert, mert annyira zart. Mivel viszont nagyok a melleid, es a pasid gondolom imadja, meg lehet neki mondani, h ez a helyzet. Mas melltartokra nem mondta amugy? Sajnos nekem kicsik vannak, ugyhogy nem tudom, mik a lehetosegek.
2019. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Van 1-2 olyan ami ilyen vékonyszivacsos, póló alá való, de sajna kicsik kezdtek lenni és az ilyen telikosarasok jók csak valamire. Amelyik nem fehér vagy testszinű arra nem is mondta. Erre is csak félkomolyan jegyezte meg, csak megragadt bennem. Sajna nem nagyon van sok alternatíva, max. 15 ezer fölött :(
2019. nov. 20. 23:14
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Hány éves vagy?
2019. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2019. nov. 20. 23:28
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan mi a mell méreted?
2019. nov. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Triumph szabása jó, néha ki lehet fogni akciókat, akkor 10 ezer alatt hozzá lehet jutni melltartókhoz. Szerintem vannak szépek, csipkések. A tescosoknak nagy méretben nem jó a szabása. Még Felina szóba jöhet, alkat függő. Ha Londonban jársz, a Marks&Spencer fehérneműk nagyon jók és viszonylag olcsóak. Sajnos nálunk már nem lehet kapni.

Üdvözöllek a klubban, egész életedben nehéz dolgod lesz, sok utánajárás jó melltartót kapni.

2019. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Igen a Marks&Spencerben én is vásároltam, sajnálom hogy kivonultak pedig voltak szépek ott is, ráadásul télen nagy akciók is voltak... Triumphban sajnos nem találok méretet, legalábbis az itthoniakban. Németeknél pl. simán van 1-2 kosárral nagyobb is egyes modellekből.
2019. nov. 21. 23:26
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Mi a méreted kérdező?
2019. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!