Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha melegítőben megyünk...

Gáz ha melegítőben megyünk repülni? Egyiptomra megyünk.

Figyelt kérdés

Jó melegítőben mennénk (nem gatyiban?

Azért választottuk a melegítőt mert az kényelmes lenne nekünk

Ki mit venne fel repüléshez?


2019. nov. 18. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Rutinos utazó kb csak abban jár. Én havonta repülök és csakis melegítő, sportcipő, hátizsák. Nem az a fontos hogy divatozz a gépen, hanem hogy kényelmes legyen a ruhád. Senki se fog megnezni emiatt, aki mégis az nagyzolo első repülő proli, aki azt hiszi hogy kötelező a gépre kioltozni mint a templomba.
2019. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. nov. 19. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Egyiptomba nem is érdemes másba.

Kosz,mocsok,betegségek és szegénység jellemzi így még ki is fogsz lógni a helyiek közül.

2019. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz, melegítőben is vannak igényes, szép darabok és kényelmesek is.
2019. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak addig míg repülünk
2019. nov. 19. 16:56
 6/7 anonim válasza:
47%
Szerintem gáz! Boltba sem megyek melegitőbe, szerintem eléggé proli ne haragudjatok meg,de nincs valmi jó farmer, leggings valami tunikával? Én is rutinos utazó vagyok és nem szoktam melegitőben repülni
2019. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Én szövetnadrágban szoktam menni, valahol a farmer és a melegítő között van, és vastag pulcsit viszek mindig, mert szét szoktam fagyni a gépeken. Szerintem sem gáz a melegítő, ha tényleg normálisan néz ki. (Mondjuk nekem volt olyan, hogy a reptéren tudtuk meg, hogy helyhiány miatt átpakoltak minket business class-ra, ott mondjuk kellemetlen volt 3 hét Ázsiai csövelésben edződött ruhában+tornacipőben válaszolgatni a bort vagy pezsgőt szeretnék-e jellegű kérdésekre :D - akárhol voltam nem tudtam értelmesen kimosni a cuccaimat, csak itthon)
2019. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!