Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női ruhákat tesztek a...

Milyen női ruhákat tesztek a szárítógépbe? Betartjátok az utasításokat?

Figyelt kérdés
Míg a férjem gyakorlatilag összes inge és utcai ruhája szárítható - amelyik nem, az meg bírja a strapát -, az én pólóim, blúzaim közül egyik sem az. Mosási utasítás: 30 fok, szárítani tilos. Kivétel nélkül. Persze, próba szerencse alapon hajigáltam már be szinte mindegyiket alacsony hőfokon kombi mosás/szárításra. Hát... még sosem égettem oda ruhát vasalás közben, de pont olyannak tudom elképzelni a szagát, mint ahogy némelyik póló előjött a gépből :D Legfőképpen Reserved-ös "organic cotton" felsők. Kissé ki is bolyhosodtak. Őrület. Amúgy is szerettem volna lecserélni ezeket, nekiálltam keresgélni, de szó szerint egyik üzletben, még a legdrágábbakban sem találtam hirtelen megfelelő darabot. 30 fok, szárítani tilos. Pont. Úgy látszik, ez a minőség csúcsa újabban, inkább rányomják mindenre ezt a mantrát, nehogy szétmálljon a vacak termékük... Szeretném kihasználni a gépet, amennyire lehet, ha kísérletezni kell, hát oda se neki. Ti melyik márkájú, milyen anyagú ruhákat tennétek szárítógépbe? Mik a tapasztalatok?
2019. nov. 20. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon ügyes vagy ötös, de nem mindenki úgy él ahogy te. Sajnos nekem a 19 négyzetméteres, udvar és terasz nélküli lakásnak csúfolt koliszobámban nincs lehetőségem teregetni, mert ha berakok középre egy ruhaszárítót, akkor elzárja a fürdőszobát és a konyhát a lakás többi részétől, úgyhogy vagy az ajtóban álldogálok egy napig, vagy nem pisilek egy napig. De tök jó amúgy hogy neked ennyi helyed van, csak kár hogy nem ez volt a kérdés.

Amúgy én mindent beleteszek, bár direkt nem szoktam kényes darabokat venni. H&M-es, Primarkos, C&A-s pólóim és ingjeim vannak, egyiknek sem lett baja a szárítótól. Kötötteket nem szoktam csak beletenni, a többinek nem lett baja.

2019. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jó, akkor be lehet tenni a nyomott mintásat is :)

(nekem van eyg star warsos kollekcióm, amit karácsonyokra kaptam, túlságosan féltem őket ahhoz, hogy ellentmondjak a használati útmutatónak) de készséggel elhiszem, hogy betehetném őket :)

2019. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Áhh nem állítom, hogy jót tesz nekik. :D Lehet, hogy csak nekünk volt szerencsénk vele. :D

Kifordítva szoktam bedobni őket, talán úgy kevésbé kopik a minta. (?)

2019. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: nem is annyira a kopástól féltem, inkább a hőtől, hogy megolvad, de az elvileg csak arra a nyomott mintásra vonatkozik, ami így "kiáll" az anyagból (ezt nem tudom értelmesen elmagyarázni) egy ilyen kiállós kis szívecskét egyszer leolvasztott az egyik bugyimról, azóta csak mintátlant rakok be, paranoid vagyok :D
2019. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!