Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A két téli cipő közül szerinte...

A két téli cipő közül szerintetek melyik néz ki jobban, melyik stílusosabb?

Figyelt kérdés

Az olcsóbbik(15000 Ft):

[link]


A drágábbik(25000 Ft):

[link]


Melyiket vennétek és miért?

Kösz.



2019. nov. 21. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyik sem az én stílusom, de az első jobban tetszik, meg amúgy se költenék szívesen 25 ezret egy cipőre
2019. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én igaz nő vagyok , de ha csak kizárólag a két cipő kinézetét nézem , akkor a másodikat tartom stílusosabbnak. Viszont hát igen .., drággább is sajnos.

Ez rajtad áll. Hogy mennyi a kereted rá . Ha nem akarsz 25 k -t cipőért kiadni ,akkor inkább válaszd az elsőt. A második drágább de nem biztos hogy jobb is mint az első. Az első cipő sem néz ki rosszul ,de valamiért szabásilag szín összetételben , jobban tetszik a második , sőt nekem barnában jobban elnyerte a tetszésem . Az ilyen cipők szerintem szövetkabáthoz is passzolnak , parkához is meg mindenfajta kabáthoz,és ezért választanám inkább a második cipőt . Mert több mindenhez passzolna .

2019. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első
2019. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!