Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet mostanában téli...

Hol lehet mostanában téli bakancsot venni?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek Argentínába, és 0 fok alatt is lehet a hőmérséklet néhány helyen, de csak magasszárú csizmám van. Jó lenne egy bakancs, ami kevesebb helyet foglal és sportosabb, de cipőboltokban ilyenkor nem szoktak árulni. Ötletek, hogy hol találhatnék, esetleg sportboltban?

2019. máj. 11. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Sportboltban vagy vadász és túraboltban, de igen nagy valószínűséggel csak túrabakancsot vagy munkavédelmi bakancsot fogsz kapni.


Szétnézhetsz webshopokban is, sokban szezonjukon kívül is elérhetők cipők, de a méretválasztás próba nélkül bajos tud lenni.

2019. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Online, de szerintem 0 fok korul vagy kicsivel az alatt nem feltetlenul szukseges a bakancs.
2019. máj. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Online vagy sport/túrabolt. Szerintem a decathlont próbáld meg. Jó áron, egész jóminőségű túrabakancsokat kapni.
2019. máj. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát, ha kicsivel 0 fok alatt nem szükséges, akkor nem is tudon, minek árulnak Magyarországon. De szerintem az edzőcipő nem a legjobb havas, hegyes, síelős környékre.

2019. máj. 12. 02:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Mountex Decathlon officeshoes
2019. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!