Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a magasderekú...

Mit gondoltok a magasderekú nadrágokoról?

Figyelt kérdés
Tetszik vagy nem? Mi (nem) tetszik benne?
2019. nov. 21. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít magasderekúnak? Nekem a köldököm környékén jó ha be tudom gondolni, kerek benne a seggem, semmi baj nincs vele. Nekem a tinikoromat keserítették meg a csípőgatyák. Marha hülyén állt a kerek csípőmön, ott vágott el, ahol nem kéne. Szépen kibuggyant felette a bőröm. Állandóan lecsúszott, húzgáltam minden felállásnán. Lehajolni nem lehetett, mert kint volt a fél pitsám. Általában minden lánynak kont volt belőle a bugyija. Úgyhogy én örülök, hogy végre van választék.
2019. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nagyon durván le vannak pontozva azok, akik szeretik a magasderekú nadrágokat itt gyakorin. Ha az számít, hogy mennyire nézek ki jól egy nadrágban és tetszek-e a fiúknak, akkor magasderekú nadrágot választok. De miért - kérdezi a csípőnadrágot preferáló gyakorin nevelkedett 24 éves szűz fiú. Azért, mert a barátomnak ez tetszik, és nem a netes véleményekre adok, hanem annak az élő embernek a véleményére, aki számít.

Amúgy tényleg jobb az, hogyha nem lóg ki a fenekem a nadrágból, és nem kell húzogatni a nadrágot, mert lecsúszik. És számít az, hogy nincs felfázásom a normális derekú nadrágok miatt télen.

2019. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És nem tudnátok egyszer végre a 2 szélsőség helyett egy normális gatyát felvenni?
2019. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De nektek már ami nem csípő az nem normális. Nekem a köldökömnél fut körbe a gatya. Így tudok mozogni és nincs kint a fenekem. Nekem a csípőgatya a seggem partján ért véget, mozgok egyet hát kilátszik a kőműves dekoltázs. Ez volt egész tinikoromban. Sztem gusztustalan. Hétköznapokon ez nagyon szar. Britney spiersen volt ilyen a 90es években. Neki jól állt mert keskeny a csípője.
2019. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a kettő közötti távolságot mérd le és felezd el, olyat vegyél. Miért nem lehet megérteni, hogy a nadrág a lábra való, nem a hasra?
2019. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki viseljen olyan nadrágot, ami neki kényelmes, jól érzi benne magát, és előnyös az alkatához. 😄

Fogadjuk el, hogy mindenki eltérő fizikai adottságokkal rendelkezik, így nem létezik olyan élő ember, akin a létező összes fazon jól mutat (a hurkpálca-vékony modelleken sem).

Akinek keskeny csípője van, szálkás, nyúlánk alkat, minden bizonnyal nem viseli meg, ha csípőgatyába kell bújnia, míg aki gömbölyű idomokkal rendelkezik (nem kell az illetőnek még túlsúlyosnak sem lennie), nem csak borzasztóan néz ki rajta, de rettenetesen kényelmetlen is.

Én is pont akkor voltam tini, amikor mindenkinek kilógott a farpofája a nadrágokból. Homokóra alkatú, koránérő, (akkor még) ducibb kislányként az egyetlen választásom a béna sztreccs sportnadrágok voltak, nem tudtam divatosan öltözködni, mert akkor nem az én alkatomnak fújta a szelet az aktuális ideál. Jelenleg sokkal inkább kedvez a szerencse a hozzám hasonló hasonló alkatúaknak, és nem titkoltan örülök ennek.

Majd pár év múlva újra jöhetnek a számomra “szűkösebb esztendők”, akkor meg más fog jól járni.

2019. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!