Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hétvégéken ottholra...

Lányok! Ti hétvégéken ottholra milyen cuccokat vesztek fel napközben?

Figyelt kérdés

Kétszer nagyobb ,ronda melegítő , kényelmes gagyi ruha amit amugy nem vennétek fel sehova ??? Vagy

Olyan ruhákban vagytok , amikben alapjáraton suliba, munkába, utcára mentek???



2019. nov. 22. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Régi, elhasznált ruhákban, kényelmes szabadidő nadrágban vagyok. Olyan felsőket hordok, amiket nem sajnálok, ha főzés vagy takarítás közben piszkos és foltos lesz.
2019. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

*otthoN

Én melegítőben pólóval, vagy leggingsben bő tunikával.

2019. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Pamut legging és sportmelltartó, gagyibb fajta. Körbefűtenek, nagyon meleg van nálunk.
2019. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Gagyibb farmer, sima póló, pulcsi. A melegítőket nem szeretem még otthonra sem. Igazából én mindig magamnak öltözöm és otthon sem szeretek teljesen lepukkantnak látszani, ha a tükörbe nézek. Nem tesz jót az önbizalmamnak.
2019. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Itthon hordok cicanadrágot, ujjatlan felsőket, rövid nadrágokat... speciál ezek jól néznek ki, szóval jó állapotban vannak, és akár az utcára is elmennének, viszont én az utcára ilyeneket soha sem szoktam felvenni, mert nem érzem magam benne kényelmesen az utcán.
2019. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de nem kinyúlt, nem kopott melegítő, vagy olyan régebbi ruha amit már nyilvános helyre nem vennék fel.
2019. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
100%
Cicanadrág, bő póló, bolyhos zokni.
2019. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron színes pamutruhákat hordok (olcsóbb olasz boltokban kapni). Télen cicanadrág vagy plüss melegítő pólóval. Nem kopott, nem nyúlott. Farmert, utcai ruhát nem szeretek otthon hordani.
2019. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Foltos, koszlott, esetenként nagy póló

Ronda melegítő

Hidegben valami gáz pulcsi

2019. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

[link]


Kb így, leggings meg valami ujjatlan felső. De Kik-es cuccok, olcsók.

2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!