Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nektek is elmozdul...

Lányok, nektek is elmozdul napközben a harisnyátok orrvarrása?

Figyelt kérdés
Nekem szinte minden alkalommal elmocorog a harisnyáim orrvarrása. Reggel mikor felveszem, rendesen a lábujjaimhoz igazítom, de nap végére sosem úgy áll. Egy az, h sokszor kényelmetlen a varráson taposni, a másik meg, h tök ciki, ha valahol le kell vennem a cipőmet, és a talpamon, vagy a lábfejem oldalán van a megerősített része, vagy a varrás... :/ Ti is szoktatok így járni? Lehet ez ellen tenni valamit?

2018. aug. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen időben harisnyát nordasz?
2018. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Munka miatt gyakran hordok ilyenkor is. Igaz, h nem kötelező a harisnya, de az étteremben, ahol dolgozok egységes öltözéke van a női (meg persze a férfialnak is) személyzetnek, ami egy fekete combközépig érő szoknya, és egy bordó blúz. Viszont nem szeretek csupasz lábbal lenni, ezért általában húzok harisnyát is. Annyira nem vészes, mert megy a klíma, szóval bent nincs az a dög meleg. Viszont, most másodlagos a hőérzet, mert múlt hétvégén sátorozni voltunk a Tiszaparton, és összecsipkedték a lábaim a szúnyogok, egyet-kettőt el is kapartam, így most tök undi a lábam, amit csak harisnyával tudok kissé kompenzálni, ráadásul fekete kell, mert a testszínű semmit sem takar. :/

Na de nem is az a kérdés, h hordok e vagy sem, illetve miért, hanem, h lehet e tenni valamit az ellen, h eltekeredik a harisnyáim orrvarrása a lábfejemen. Nem mindig, kb 10 esetből 8x járok így, és nem tudom az okát. Nem olcsó, gagyi harisnyákat használok, méretben is stimmelnek, a cipőim is jó minőségűek...

2018. aug. 24. 20:37
 3/4 krisztamnk ***** válasza:
Amikor fölveszed, nincs elfordulva valamelyik szára ? Akkor szokott ilyen lenni, ha csavarodik 180 fokot, amig a kezedre huzod és ahogy veszed föl nem mindig venni észre h.megcsavarodott, legalábbis ha nem mintás. Én olyankor szoktam hasonlóan járni. De lehet, h.csak én vagyok ilyen béna :-)
2018. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő hogy elcsúszott a harisnyám varrása! Megkérdezhetem milyen harisnyákat használsz? Mert harisnya és harisnya között is nagyok a különbségek, a méretről ne is beszéljünk! De így elsőre próbálj valami nagyobb elasztán tartalmú darabot pl:Linea Oro Kreta lycra harisnya 15 denes, bárhol beszerezhető, nem drága.
2018. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!