Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vegyek?

Nevenincs6969 kérdése:

Milyen kabátot vegyek?

Figyelt kérdés
Téli kabát vásárlás előtt állok. Milyen kabátot érdemes venni? Pull&Bear-ben nézegettem illetve H&M-ben. Pull&Bear kabátok mennyire tartósak illetve melegek? Illetve hol nézzem még meg, melyik áruházban? 10000-13000 Ft-ért szeretnék vásárolni

2019. nov. 24. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 10000-13000 az nem túl sok, szerintem annyiért esetleg a H&M-ben lehet kapni, Pull and Bear már drágább. Én tavaly a Bershkában vettem 30-ért egy hosszú pufit, viszont arra nem lehet panasz, nagyon meleg, és sosem fázok benne.
2019. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyi pénzért nem kapsz minőségit és szépet. nem tudom mennyire vagy fázós, de én inkább költöttem egy kicsit drágább kabátra és már 3 éve hordom, azóta is hibátlan. nézd meg turiban, multkor találtam egy Helly Hansen kabátot csak nagy volt rám, szóval ha nincs pénzed megéri megnézni pár turit...
2019. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért f&f kabátot tudsz már venni főleg ha pl clubcard akció van vagy kapsz clubcardos ruha kupont.

13000 alatt máshol tényleg kabátot, ami meleg is, aligha veszel max kínai boltokban, neccesen.

2019. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!