Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok Nektek sok ruhátok...

Lányok Nektek sok ruhátok van? Ha igen, ez nem zavar Titeket?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Nem.
2019. dec. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kevés van, mert zavar a sok kacat. Azt szeretem, ha egy bõröndben elfér minden cuccom.
2019. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nincs sok,és nem zavar.Az inkább,ha veszek valamit és tönkre megy,mert akkor mehetek megint vásárolni,és olyankor sosincs semmi ami tetszene.
2019. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem elég kevés van, belefér minden egy bőröndbe, erre nagyon odafigyelek. Az nagyon zavarna, ha több lenne, mint amennyire szükségem van, zsigerből undorodom a gyűjtögetéstől (abban nőttem fel).
2019. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%
Én is a minimalista klubbot erősítem. Törekszem arra, hogy minél kevesebb ruhám legyen, de jól ki legyenek használva. Mikor új ruhát veszek, nagyon megfontolom, hogy tényleg az a fazon tetszik-e, tényleg szükségem van-e rá.
2019. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen es nem zavar
2019. dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nincs, pont azért, mert nem szeretem, ha sok ruhám van. Fölöslegesnek érzem, és nem vagyok vele előrébb, mert mindig volt vagy 5-10 olyan, ami sosem volt rajtam, régebben, mikor még sok cuccom volt.

Folyamatosan szelektálom ki a ruháimat, amiket nem nagyon használok már, illetve nem szoktam sokat vásárolni sem. Szezononként 1-2szer.

2019. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
75%
Magamhoz képest sok, de mindet használom, így nem zavar. Pár éve táraztam be őket amikor végre normális fizum lett, aztán azóta csak pótlás zajlik ha valami elhasználódott.
2019. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Miert vannak lepontozva azok akiknek sok ruhája van es nem zavar? 😃
2019. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincsennek lepontozva
2019. dec. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!