Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi bokáig érő bőr kabátot...

Férfi bokáig érő bőr kabátot szeretnék venni, csak lehetőleg olcsón. Ezt találtam, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy műbőr. De ha jó akkor nem annyira érdekel. Valakinek van tapasztalata ezzel a kabáttal kapcsolatban?



#rock #metál #kabát #bőrkabát #Rockpince.hu #esetleg egyéb hasonló árban?
2019. dec. 4. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Volt hasonlóm.


Nem jó!


Nem melegít, viszont ha süt a nap belerohadsz, mert műanyag.

2019. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Vedd a nyakadba a környékbeli összes turkálót! Szerintem vannak külön bőrcuccra specializáltak is.


Én 300 Ft-ért vettem az én fekete bőr trenchcoat-omat, igaz, 9700 volt befestetni, mert eléggé el volt már szürkülve...


És igen, 300-ért, nem háromezerért! :) 180 cm magas vagyok és 100 kiló, a kabát meg a női cuccok között volt, ott nyilván mindenkinek nagy lett volna, így maradt meg a hét végéig. Viszont férfi kabát, mert csak a jobb vállán van gun flap.

2019. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is turkáltam egy hosszú fekete bőrkabátot, csak még nem mertem fölvenni!
2019. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh! Köszönöm szépen! Én sajnos csak 174cm magas vagyok és 50-60kg között mozgok attól függ mennyi a stressz éppen xd de feljebb hízni nem tudok gyakorlatilag :/ remélem én is találok valami jó kis kabátot :D nem lenne rossz 300ft körül találni! Köszönöm szépen a válaszokat
2019. dec. 4. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg a Bőregér nevű boltban. boreger.hu/
2019. dec. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!