Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát vegyek ebben...

Milyen karórát vegyek ebben az ársávban?

Figyelt kérdés

Körülbelül 90-100 forintot szánnék rá, és inkább kvarcot mintsem automatát.

Kinézetre leginkább a német márkájú Junkers, Zeppelin pilóta órái jönnek be, svájci szerkezettel, vagy a Casio Edifice család néhány darabja.

Kinek mi a véleménye az említett márkákról?

Esetleg más javaslatok?

Inkább a kicsit sportos, hétköznapi viseletre inkább alkalmas modellek jönnek be, nem muszáj nagyon dress watchos legyen.



2019. dec. 7. 06:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ebben az ársávban Citizen. Kvarcban ők a legjobbak. Igaz nekik inkább sportos modelljeik vannak nem pedig ilyen giccses hányadékok mint a Zeppelinnek.

[link]

2019. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez pocsék... Minden második óra így néz ki. Nem egy olyan egyéniség, mint az általad giccsesnek titulált Zeppelin.
2019. dec. 8. 15:41
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
De legalább nem egy kínai szar.
2019. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A "Made in Germany" felirat, és a Miyota, Ronda szerkezet nem tudom mióta takar kínai terméket...

Nálad biztosan ;)

Köszönöm a hozzáértő válaszokat, ezek után biztosan a te véleményedre fogok adni.

2019. dec. 8. 17:04
 5/14 anonim ***** válasza:
A made in Germany még annyit sem jelent mint a swiss made és utóbbi esetén is csak a gyártási költség 60%át kell Svájcban elkölteni. A Zeppelinnél ez annyit tskar hogy ott rakják bele a szerkezetet a kínából vett tokba.
2019. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Orient vagy Seiko
2019. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebben az ársávban most, ezeket venném meg.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]

2019. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

+Annyi kiegészítés, hogy az olyan divat márkákat mint az Amporio Armani, a Boss, a Calvin Klein, a Police, a Diesel, a Fossil, a Michael Kors, vagy a Daniel Wellington kerüld.Azokat nem érdemes vásárolni. A Zeppelin, mint márka nem rossz, korrekt német iparos munka, annyi, hogy a tokot egy kínai tok készítő céggel készítik, ettől függetlenül nem rossz minőségű, viszont a netes képek nagyon csalókák, élőben nem olyan szép a kidolgozása. A 100ezres ársávban, én személy szerint már automata órát vennék.

Ha Svájci órát akarsz, (a svájciaknál főleg a Tissotnál nem érdemes kvarc órát venni, ebben a sávban, csak automatát. Sajnos a kvarc szerkezet nagyon hamar tönkre megy ezekben az órákban.)


A Casio, korrekt japán munka. Nem olyan magas a kidolgozás minősége, de nem is pocsék. 😁 Használható kis mindenes darabok, nekem az Oceanus szériából van egy darabom, meg vagyok elégedve vele.


Van egy Svájci órás cég, ők készítik már vagy 100éve a svájci bicskákat. :)

A neve Victorinox.

Nem gyártanak rossz órákat, főleg ezt a modellt ajánlom:


https://www.youtube.com/watch?v=ufd8_ukK8Cw

2019. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket!

Atnezegettem a belinkelt órákat. Igazából elhiszem, hogy nagyon jó órák, de nekem kicsit bumfordiak ez a sok "durva" kivitelezésű búvár óra. Személy szerint nekem ez a túl egyszerű kategória, ami nem megy a stílusomhoz. Hozzám inkább a kifinomultabb kronográfok illenek, ezért is gondolkodom a Zeppelinben.

A Steinhart oc1 nagyon tetszik, a Submariner miatt, de az sem passzol hozzám annyira, és drágább is.

2019. dec. 9. 17:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha nem tetszik, akkor nem tetszik. 😁

Én a kronográfokért nem vagyok annyira oda, inkább a pilóta stílusú, és a búvár órákat kedvelem, eddig két chronograph órám volt, egy Bulova, és egy Geckota. :) 😀


[link]


[link]



Ezeket tudom ajánlani. A Zeppelin órák is jók, de ha zeppelint akarsz venni, nézd meg előben is, mert egy kicsit szebb a képeket, mint a valóságban.

Ajánlok egy topikot, ahol hozzá értő személyektől kaphatsz tanácsot, óra vásárlást illetően, hogy ne csak a saját, és az én véleményemre hagyatkozz.

[link]

2019. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!