Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen típusú karórát vegyek...

Milyen típusú karórát vegyek mindennapokra?

Figyelt kérdés

Fekete bőr szijas, fehér számlapodra gondoltam. Nem sport óra,de nem is 100% klasszikus.


Ilyesmire gondoltam, szerintetek?


Festina Multifunction 16991/2


Egyenlőre csak a megfelelő kinézetet keresném, színösszeállitas stb


2019. aug. 5. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép, elegánsabb darab. Akkor gondolom ekörüli az összeg amit rászánsz.


Szerintem jó választás.

2019. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen, ha olcsóbb, az se baj, de ami így néz ki, azokközűl nem találtam olcsóbban. Mármint ami igazán tetszik is.


Akkor ez mindennapokra megfelelő? Inget ritkán hordok.

A színösszeállítás, fekete szíj és fehér számlap jó? Illik sokmindenhez, nem ? Esetleg fekete számlappal?

2019. aug. 5. 14:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Ezt nagyon sokmindennel fel lehet venni. Pólóval, inggel, pólóinggel, még öltönyhöz is akár. Mindenhez passzol. Lazább viselettel, de egy elegánsabbal is.

Nyilván futni ne ezt vedd fel.


Ha ezt szeretnéd mint egyetlen óra, akkor ez jó választás lehet. Elég jól kombinálható.

A számlap színe az legyen ami neked tetszik.


Ebben a 30-50 ezres ársávban a Festina szerintem teljesen jó.

Én azt mondom vedd meg!

2019. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
Ha a gyári munkás haverjaid előtt akarsz parádézni vele akkor tökéletes.
2019. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nincsenek gyári munkás haverjaim, se nem parádézni, se nem magamutogatni akarok, de mi közöd lenne hozzá, ha így lenne? Anyagi keretem ennyit enged meg és kész.


Köszi a hasznos választ, remélem téged ez boldoggá tesz 😉

2019. aug. 14. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem csóróság hanem igényesség kérdése. Ennyiért is lehet jobb órát kapni.
2019. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kérdés utolsó sorát elolvastad amúgy ?

Meg ne hogy már egy óra döntse el, hogy ki mennyire igényes.

2019. aug. 15. 06:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Első és harmadik vagyok.

De, az óra valamennyire az igényesség jele. De az anyagi keret ennyi. Kész. 30-35 ezer forint. Akkor kérdezném a kedves előző okoskodót... Mi az istent venne ennyiért ami annyival jobb?


Mibe jobb szerinted egy Casio?... Semmiben... Ebben az ársávban kár minőségről beszélni... Pont ugyan azt tudja ez az óra, mint bármi, ami ennyibe kerül. Itt azt kell megvenni ami tetszik. Ez arra van, hogy legyen valami a kezeden. És mutassa az időt.


A Festina legalább óragyártó. És nem tegnap előtt alakult. Ebben az ársávban abszolút jó választás.

Nyilván nem egy Rolex, vagy Breitling...


Azt mondom, ha ez az óra amúgy 400 ezer forint lenne, akkor jogos a felháborodásod. Hogy ki vesz annyiért Festinat, amikor ott beköszön egy Tag Heuer pl.

De nem annyi :D


De ha ilyen okos vagy, mondd meg, mit vegyen :D

Mert csak lehurrogsz, de nem érvelsz. Nem mondasz jobb alternatívát. Kíváncsian várom a választ.

2019. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
12 ezerért kapsz olyan Casiot ami zafírüveges meg 5 barig vízàlló és nem néz ki rosszabbul mint ez a kínai gagyiság. De ennyiért ki lehet fogni Doxát meg Roamert is a tucatnyi Seiko Citizen és Orienteket nem is említve.
2019. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De te nem érted a kérdést. Egy szóval nem írtam azt, hogy ezt az órát veszem meg. Írtam, hogy a kinézetet keresem.


De mindegy, zárjuk a témát.

2019. aug. 17. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!