Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködési stílust...

Milyen öltözködési stílust javasoltok nekem? 35 éves férfi.

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok, szeretnék jobban öltözött, férfiasabb, stílusosabb ruhákat hordani, mint most.

170 cm magas vagyok, van némi súlyfeleslegem, M és L méretet hordok.


Elsősorban a multis munkahelyen szeretném a 25 évesekre varrott pulcsit inkább egy szebb szabású pulóverre cserélni, illetve a nadrágoknál a klasszik farmert kiváltani.


Melyik boltokat javasoljátok?

Nyugodtan javasoljatok cipőt, nadrágot, pulóvert, kabátot is.


Köszi!


2019. dec. 8. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Boltot javaslok csak. Reserved. Páromnak mindig ide veszek ajándékkártyát. Ergo sok innen való ruhája van, elég masszívak. Van a boltnak elegáns, irodai vonala is. Cipőik is jók.
2019. dec. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A klasszik farmert szerintem hiba lenne leváltani. Nagyon sokoldalú és időtálló ruhadarab. Veszel hozzá egy garbót és sprortzakót és elegánsabb vagy az emberek 99%-ánál anélkül, hogy túlöltöznél. Húzol hozzá egy egyszínű pólót és tartán mintás flanelinget és egy teljesen prezentálható casual viseletet kapsz.


Ami a boltokat illeti, nekem a legnagyobb szerencsém a kicsi, termékkínálatukban specializált boltokkal van. Tapasztalatom szerint az olyan boltok, amik mindenből tartanak egy kicsit, a termékeik legjava szemét.

2019. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én az ingeket is javasolnám,a kicsit drágább férfi ingeket ami 4000-től kezdődik, nem kell nyakkendő vagy ilyesmi, de farmernadrággal, övvel kifogástalan. Szerintem ezek nagyon csinosak. Esetleg javasolhatom a férfi szövetkabátot? Egyszerű, letisztult, hosszabb szabású, bár nem tudom milyen a te stílusod. Szerintem ez nagyon tetszetős, és stílusos. De ha sportosabb fazont szeretnél jó a bőrkabát, az is jó farmerrel, csak oda inkább póló és egy egyszínű pamut pulcsi. C&A üzlet is nagyon jó, főként a nadrágok. Ahogy az előttem szóló, én is ajánlom a Reserved üzletet.
2019. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom a Reservedet! Egyébként nekem is nagyon bejön az inges öltözködés, de sajnos deszkás cipővel és farmerrel hordom együtt. Kabátból milyet ajánlotok?
2020. jan. 2. 16:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből a deszkás cipő az egyetlen, ami problémás. Kabátból gyapjú vagy irha, ha gyapjú, nem fekete, lehetőleg kicsit hosszabb szabású, legalább combközépig érő, és ha télre szánod, nehezebb, legalább 700g/m^2 anyagból legyen.
2020. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!