Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, tudnátok családi-karác...

Csajok, tudnátok családi-karácsonyi fotózásra öltözködési tippeket adni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi jövő héten megyünk fotózásra. Van egy 1èves kislányunk, rajta egy piros tüllszoknyás ruha lesz, ami picit csillog is, hozzá való fejpánttal, fehér harisnyával és piros balerina cipővel. Férjemen fekete ing, piros nyakkendő, sötét, elegánsabb farmer. Én még hétfőn megyek magamnak vásárolni, de egy csinosabb piros felsőt/blúzt vagy bodyt szeretnék, szűk fekete térdig érő szoknyát, fekete harisnyát, fekete vagy piros magassarkú cipőt.

De szóba jött a piros kockás ing is, lehet, hogy még át is öltözünk. Én akkor egy piros-fekete picit csillámos kockás inget húzok, fekete szűk nadrággal, férjem szintén piors-fekete kockás ing, kislányomnak meg kinéztem egy piros-fehér kockás ingruhát, azt fehér harisnyával és piros balerinával venné fel.

2017. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én falnak tudnék menni azoktól a karácsonyi fotóktól, amiken a családtagok szépen felöltözve, ámde zokniban, harisnyában, ne adj isten gumi- vagy filcpapucsban, mamuszban feszítenek... szóval én azt a tippet tudom adni, hogy ha olyan helyen van az ünneplés és fotózás, ahol levetetik a cipőt, akkor ne erőltesd túl magad a kiöltözéssel, mert röhejesen fogsz kinézni odaillő cipő nélkül. Esetleg dobj be a táskádba egy balerinát, és vedd ott át, így legalább kitűnhetsz a képen :D De leginkább próbáljátok úgy szervezni a fotózást, hogy ez ne legyen probléma...
2017. nov. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-es felvetése nem rossz. vigyél egy tiszta váltócipőt, ami illik a ruhához, amit felveszel. általában azért vetetik le a cipőt, hogy ne koszoljon, ha a ruhához illő cipőd tiszta és azt veszed át az utcai cipő helyett, akkor nincs ilyen gond. illetve, ha fotóhátteres stúdió fotózás lesz, akkor ne tűsarkú legyen, mert kiszúrja a háttér papírt és az nem olcsó - ez a másik ok, ami miatt le szokták vetetni a cipőt...
2017. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!