Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sracok ti mit gondoltok egy...

Sracok ti mit gondoltok egy olyan lányról /nőről aki télen nem feketeben szurkeben jár hanem színes cuccokban?

Figyelt kérdés

Pl:


Piros csizma,kék farmer,sárga dzseki,fehér sal fehér táska. Mi a benyomasotok? Mit gondoltok róla?


2019. dec. 8. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Gondolom ez így nem együtt :D Egyébként szerintem jól állnak egy lányon/nőn a színes ruhadarabok, csak tudni kell ízlésesen hordani, meg olyat felvenni, amik színre összeillenek.
2019. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ja,persze. Csak múltkor bealltam a nyugatinal vonat jegyet venni.az egész sor feketebe volt öltözve. Kb ugy néztem ki köztük mint egy papagaj. Elkezdtem azon gondolkodni h minek öltözik mindenki feketebe,ez valami protokol? Vagy akkor rólam most mit gondolnak?
2019. dec. 8. 20:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Tetszik, szeretem a színeket.
2019. dec. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Metionin ***** válasza:
Semmit, az ő dolga. Én meg nyáron is feketében járok, és? Most vegyünk fel nem tetsző színeket csak azért mert x évszak van? :D
2019. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#12

Én azért vagyok feketében mert az mindenhez passzol, szeretem az egyszerű, letisztult színeket.


Bár a bakancsom-sapim rózsaszín, a kabin-sálam fekete a farmerem ugyebár kék. Szóval máris színes vagyok

2019. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én gothként (már ha muszáj kategorizálni magamat) szinte csak feketében járok az év 365 napján

Számomra nem unalmas. Szeretek játszani a szabásokkal és az anyagok összekombinálásával. Szerintem pl egy bokáig érő fűzős hátú csuklyás kabát nem unalmas

Nem kell ahhoz papagálynak öltöznöd hogy izgalmas ruháid és szettjeid legyenek. A színek terén is fontos a harmónia. Pl a piros és kék tök erőteljes és kontrasztos színek magukban is. Egy sárga kabáttal már lehet hogy túl sok lenne ez így.


Persze mindenki úgy öltözködik ahogyan akar. De pl nem attól leszel kevésbé unalmas hogy tele aggatod magadat színes cuccokkal.

2019. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom aki feketeben érzi jól magát. Hanem h télen miért egyenruha ez mintha kötelező lenne mindenkinek azt viselni.
2019. dec. 9. 20:17
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy biztos színvak.
2019. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mert sokan úgy vannak vele, hogy nem látszik a fekete kabáton a kosz, és hordják egész télen. Amit nem értek, hogy azt mondják "a fekete mindenhez megy", de a többi cuccuk is fekete, akkor mi az a "minden"?
2019. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:D
2019. dec. 9. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!