Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként vehetek fel harisnyát?

Fiúként vehetek fel harisnyát?

Figyelt kérdés

Szerintetek az gond ha szeretem a harisnyát hordani?

Illetve fiúként hol tudnék vásárolni?

És nem vagyok homokos, csak a lányokat szeretem.



2019. dec. 8. 19:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nyugodtan, a boltban a fenét se fogja érdekelni hogy fiú vagy, mikor megveszed. Ha meg kérdezik mondd, hogy barátnödnek lesz
2019. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordok télen harisnyát, szerintem nincs benne semmi extra, én véleményem hogy a legjobb dolog a hideg időben ha harisnyát veszek fel, pont a múlt héten voltam és vettem is magamnak egy pár új harisnyanadrágot. Extra vastag lábfejes pamut polár béléses. Nagyon jó meleg csak ajánlani tudom.
2019. dec. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Ha olyat viselsz amit kifejezetten férfiak számára gyártottak, akkor nyugodtan. Ha viszont nőit és ez téged izgat, akkor beismered vagy nem, de langyi vagy.
2019. dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Vehetel nyugodtan, az én férjem is hord télen, én veszem neki.
2019. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan! Ne aggódj a boltban a pénztárnak nem érdekli a pénztárost, hogy mit és kinek veszed. De ha nagyon parázol, menj be valamelyik nagy szupermarketbe, tedd be a kosaradba, és menj az önkiszolgáló pénztárhoz.

Sokan hordunk télen női harisnyanadrágot! Eddig hány pasin láttál? Na ugye!

2019. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Otthonra minek?
2019. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Én otthon is szoktam harisnyába lenni, szerintem tök kényelmes én nagyon szeretem hordani ilyenkor, pedig én is fiú vagyok. Igaz én csak azt a bordás pamut harisnyát veszem fel, a másikat nem tudom hogy tudják hordani a fiuk.
2019. dec. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

#16

És hogy nem sülsz meg? Vagy nálatok nem megy a fűtés?

2019. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Persze hogy hordhatsz. Egyébként van férfiaknak is kifejezetten, ennek jager-alsó a neve, és lényegében egy lábfej nélküli "leggings". Általában bármleyik fehérneműs boltban, vagy kínaiban lehet kapni télen.
2019. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
18-as képzeld nem sülök meg, és fütés is van mert van egy pár hónapos, gyerekem és meleg van a lakásba, de ha haza megyek munkából, és le vetem a melós ruhát akkor már én nem kezdek el öltözködni, ha nem fürdésig úgy vagyok, póló meg harisnya, ennyi.
2019. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!