Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként vehetek fel harisnyát?

Fiúként vehetek fel harisnyát?

Figyelt kérdés

Szerintetek az gond ha szeretem a harisnyát hordani?

Illetve fiúként hol tudnék vásárolni?

És nem vagyok homokos, csak a lányokat szeretem.



2019. dec. 8. 19:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Hogyan lehetne bármi kényelmesebb annál, mintha nincs a lábadon semmi ?
2019. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

#20

Ja azt hittem nadrággal együtt :D

2019. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%
Nem nagyon szokás ilyeneket fiúnak intézni, kérjél egyet anyádtól. Azt mondod hideg van kinn, néha aláöltöznél, fog adni egyet.
2019. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
72%
Igen! Pamutot!
2019. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Én télen, ha kb. 2-3 fok alá megy a hőmérséklet, akkor szinte mindig veszek fel harisnyát (nadrág alá). Elsősorban mikroszálasat, mert a vastagba bent belesülnék. De nyáron is próbáltam már ki vékony testszínűt rövidnadrággal. Tetszett. De szerintem ettől nem lesz valaki meleg. Magyarországon a 60-as években például elképzelhetetlen volt egy férfi hosszú hajjal. Aztán a popkultúrával fokozatosan "begyűrűzött" kb. a 70-es évekre. Ma már nem fura. Sőt már láttam befont hajú férfit is. Ugyanez volt a 90-es évek elején a fülbevalóval, vagy a 2000-es évek közepén a rózsaszín pólóval. Amikor azon parázol, hogy ki mersz-e próbálni egy ilyen, egyébként teljesen ártalmatlan dolgot, gondolj arra, hogy ha majd úgy halsz meg, hogy kihagytad, akkor már örökre kihagytad...
2019. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 krisztamnk ***** válasza:
100%

"...De csak úgy gondoltam hogy otthon de ott is csak nadrág alatt úgy hogy ne látszódjon...

"

Otthon miért kell úgy fölvenni, hogy ne látszódjon ? :-) Ha meg nem akarod, hogy a család lássa akkor miért otthon akarod hordani ?? :-)))

2019. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%

Krisztamnk én úgy gondolom azért nem akarja hogy lássák, mert attól fél hogy majd cikizik érte. De hogy miért vannak ezek azt nem tudom, de csak pont a harisnya az amit így kezel ez a jó világ!!

Sok olyan választ olvasok hogy az eszem majd el dobom rajta. Én meg pont le tojom ezeket, én simán vagyok a lakásba pólóba meg harisnyába, az igaz hogy csak vastag pamut harisnyát hordok viszont azt szeretem is hordani nekem legalábbis nagyon kényelmes, és lehet másnak ez furcsa is, de ha valaki jön hozzánk és meg lát az sem érdekel, a harisnya az egy ruha darab, nem pedig egy vírus! A feleségem is sokat van így a lakásba, és miért mert neki is így kényelmesebb ennyi a gondolatom erről.

2019. dec. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ovodás korodban nem hordtál harisnyanadrágot? Az is lány volt. Ha hordtál, emlitsd meg anyudnak hogy most is hordanál, és vesz neked. Aztán azt is hogy szeretned egyszer a nylont kipróbálni. Biztos ad egyet amit már nem hord. Ne parázz!
2019. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező nem azért aggódhat, mert ő valójában nejlonharisnyára gondol? Mert ha pamutot akarna venni, szerintem abban semmi ciki nincs. Az eladónak bár semmi köze hozzá hogy ki mit vesz, de egy egészséges feszkó biztos lenne bennem pl ha én akarnék nejlonharisnyát venni.
2020. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Van kifejezetten vastag férfi pamut harisnya is inkább azt vegyél. Van abból is két fajta teljes lábas, vagy a másik ami olyan mint egy cicagatyó, most vettem én is magamnak, ha ilyet hordol ezért nem fognak cikizni, viszont a másikért biztos😁!
2020. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!