Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti divatosan szoktatok öltözkö...

Ti divatosan szoktatok öltözködni annak ellenére hogy Magyarországon a minimálbér nettó 100 ezer?

Figyelt kérdés
A fiatal lányok akiket látok az utcán szinte kivétel nélkül szépen,divatosan vannak felöltözve és jól is néznek ki szépek,ápoltak.Azt a benyomást kelti bennem mikor látom őket mintha Magyarország nem is egy szegény ország lenne.Nem hiszem el,hogy minden csinos lány jól keres.De akkor miből tellik nekik márkás,divatos ruhákra?
2019. dec. 9. 13:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Például a munkahelyemen is a recepciós lány is mindig szépen van felöltözve és változatosan is öltözködik,majdnem mindennap más van rajta.
2019. dec. 9. 13:34
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted mindenki 100.000et keres?

Annyiért még az ébresztő órát sem állítombe

2019. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2-es én a legtöbb ember akit ismerek 150 körül visz haza.Abból nem lehet terülj terülj asztalkám:)
2019. dec. 9. 13:37
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Olcsón is meglehet úszni az öltözködést. Egyes turkálókban fillérekért lehet kapni ruhákat, meg ott vannak a leárazások, azért az évek alatt bőven össze lehet szedni olyan ruhamennyiséget, amiből változatosan lehet öltözködni. Jó ízléssel meg nem mennek ki a divatból a ruhák olyan gyorsan, őszintén szólva egy bizonyos tpusú farmer meg egy pulóver bőven minimum 5-6 évig lehet divatban, ha megfelelően van kiválasztva, klasszikus ruhák meg blézerek meg még tovább.

Amúgy tényleg nem keres minden 100 ezret (azért minimálbér, mert az a minimum, nem ez az átlagkereset), meg azért a fiatal lányoknak (és fiúknak is természetesen) ott a szülői háttér.

2019. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4-es nem látszik a lányokon hogy használt lenne a ruha amiben járnának.Még a cipőjük és a táskájuk is márkás.Hogy csinálják ezt?Nem tesznek félre semmit a fizetésükből?
2019. dec. 9. 13:48
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. A használt ruhákon nem mindig látszik, hogy használt. Ha látszana rajtuk, nem vennék meg őket. Amúgy valószínűleg te tehetősebb vagy, és nem szoktál turizni, de én elég gyakran járok oda, igazából a használt ruha boltok nagy részében kaphatóak címkés, márkás dolgok (jó, Zara, H&M meg hasonló márkák, nem Chanel meg Dior), nem olyan lepukkant helyek, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt, meg az outletek is elég barátiak ár tekintetében. Netről is lehet rendelni ruhákat, meg írtam, akciók vannak néha, akkor lehet jobb darabokra olcsón bukkanni a boltokban. Igazából rengeteg ismerősöm, orvosok, mérnökök, egyetemisták si szoktak turkálni, nem olyan alja dolog, mint elsőre hangzik.
2019. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja dolgozok biztonsági őrként és nettó 200-at hazaviszek közben meg nem is kell csinálnom semmit. Mindenki sír, hogy kevés a fizetés de valójában mindenkinek megvan amit akar. Legalábbis a többségnek.

A takarítói állásokon is megkeresnek 150 ezret.

Az Aldinál mondjuk 258 ezer a bruttó. Tehát a szülőknek arra is van pénzük, hogy a lányuknak megvegyenek minden apróságot.

2019. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7-es ilyen árak mellett a 200 ezer sem sok.Sok helyen annyiba kerül egy hónapra az albérlet.
2019. dec. 9. 14:15
 9/18 A kérdező kommentje:
#6-os ahhoz azért szerencse is kell hogy Te turkálóban olyan használt ruhát kapj ami újnak is néz ki,olcsó is és jó is legyen rád.
2019. dec. 9. 14:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,én fiatal vagyok nemrég álltam munkába,de nem 100.000et keresek.Csak márkás ruhákat hordok,mert inkább fizetek többet a minőségért mint gagyi cuccokat veszek,és simán kijövök a hónapban.Azért nem mindenki a minimálbért viszi haza.
2019. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!