Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ilyenkor mennyire...

Lányok! Ilyenkor mennyire szerettek szoknyában lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok nőt látok szoknyában sétálgatni. Sok aki nagyon minidzoknyaban is van. Akár egy kis egyszerű harisnyával. Nem fáztok meg?

2019. dec. 11. 06:44
 1/10 anonim válasza:
80%
Termo harisnyát szoktam télen viselni abban nem fázom. Úgy én is voltam már a városban hogy harisnya meg egy hosszabb vastag kabát volt rajtam. Szoknya meg nem.
2019. dec. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor is szeretek.Karcsú vagyok de imádom a földet verdeső darabokat.
2019. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem, mert kb térdig ér a kabátom, vékony harisnyát meg nem ilyenkor hordok.

2019. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert a munkahelyen előírás a szoknya. megszoktam.
2019. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen hidegben már nem hordok, eléggé fázós vagyok.
2019. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van ,hogy veszek fel, harisnyával. Munka miatt kell. Kocsival járok, így nagyon nem fázok benne.
2019. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ha kedvem van, ugyanúgy felveszem mint máskor, csak thermo harisnyával. Van olyanom is, ami nejlonharisnyának néz ki, de valójában meleg és szőrös bélése van.
2019. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen téli meg őszi időbe amikor már 10 fok alatt van csak akkor veszek fel szoknyát ha nagyon nagyon muszáj,tehát olyan alkalomra ahova illik. Alapvetően szeretek szoknyában lenni meg én abban is szoktam, de én alapból csak a vékony harisnyát viselem el magamon, a vastagabbal az a bajom hogy a derekamnál már izzadok, és az engem idegesít kegyetlenül.
2019. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem csak ilyenkor,hanem mindig szeretek szoknyát hordai. Hőmérséklettől függően variálom a harisnya vastagságát.
2019. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindennap szoknyába vagyok télen is nyáron is kicsikorom óta. télen nyilván vastag harinacival ált térdig v afölé érő szoknyával. amúgy a munkám is eleve megköveteli a szoknyát harival - iroda ami nem baj mert szeretek nőies lenni. munkahelyre elegáns fekete szoknya és fehér blúz v kosztüm az összeállítás (ez picit kényelmetlen) máshova pedig farmerszoknya rakott szoknya stb ezek már kényelmesebbek. lehet h kényelmetlen sokszor ez az öltözködési stílus de csinos.
2019. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!