Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis lányok! Szoktatok...

Gimis lányok! Szoktatok szoknyában járni iskolába jó időben? Vagy az osztálytársaitok?

Figyelt kérdés
Lineltek képet, hogy milyen ruhákkal veszitek fel nagyjából? :)
2019. márc. 24. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak rendezvényre alkalni jelleggel.
2019. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen szoktam szoknyában járni, szeretek úgy lenni
2019. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem,az osztályunkban ez nem volt menő. Én sosem voltam így,de ennek ahoz is van köze, hogy nincsenek csini lábaim😅
2019. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elég sokszor járok szoknyába ha kint jó idő van, és bőven elég alá egy vékonyabb harisnyanadrág. Télen nem szoktam szoknyát hordani vastagabb harisnyával sem mert az nekem már kényelmetlen, főleg hogy bent meleg van akkor belefülledek. Ha már nagyon jó idő van akkor szoktam úgy is járni hogy reggel amikor még hűvösebb idő van veszek fel harisnyát a szoknyához, aztán ahogyan melegszik az idő és kezd melegem lenni akkor leveszem a harisnyát és kész.

17/L

2019. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!