Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lesz feszesebb a...

Hogyan lesz feszesebb a mellem, ha melltartót viselek egész nap, vagy ha ritkábban hordok?

Figyelt kérdés
Valaki ma azt mondta, hogy azért nem hord melltartót,mert a merevítő a melltartóban deformálja a mellet és így lógosabb lesz tőle, így nem hord melltartót.Én pont az ellenkezőjét tudom. Nekem elég nagy a mellem,de én mindig hordok melltartót, persze este alváshoz nem, de amúgy mindig van rajtam. Az nem baj?
2010. júl. 19. 22:34
 1/7 anonim válasza:

Szia

Én is azt hallottam, hogy a merevítős melltartó deformálja cicit... Nekem az alakomhoz mérten normális méretű cicim van (50kg és 160cm vagyok és 85 cm a körfogatom...de hülyén hangzik :P) én nem hordok melltartót, csak kevés felső alá. Ha nagy a cicid, és úgy gondolod lógnak, akkor hord, de szerintem otthon nem kell... én ahogy haza érek dobom le.

2010. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nagy melled van, akkor mindenképpen hordj jó minöségü melltartót, mert különben hamar lógni fog - ugyanis a súlya miatt kinyúlik a böröd. Magában a mellben nincsenek izmok, csak zsirszüvet meg mirigyállomány, csak alatta, ezért a sport/torna nem igazán használ ez ellen.
2010. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nekem már egy pár éve 19 évesen volt mellkisebbítő műtétem, mert nagyon lógott és nagyok voltak a melleim.Most 80B-t viselek és még szép a mellem, de nem merem ledobni a melltartómat itthon sem, mert félek, hogy megereszkedik megint. Tényleg mindig rajtam van, alvás előtt szoktam levenni. Bár hozzáteszem,hogy csak drágább melltartót hordok, nem tudom,hogy ez jelent-e valamit.
2010. júl. 19. 22:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hordasz melltartót az szerintem jobb,mert nem nyúlnak meg a mell izmok-rostok. Persze otthon,meg alvásnál nem kell melltartó.

Vivi

2010. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ez tök nagy tévhit.. semmi köze a lógós melleknek a melltartóhoz!húzd ki mindig a hátad, legyen egyenes testtartásod, és akkor nem fognak lógni
2010. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Most fogytam olyan 4-5 kg-t és kicsit kisebb lett a mellem. Remélem,hogy a mellszövetek, a tartóizmok nem nyúltak meg nagyon emiatt. Nem tudom mennyi lehet az a fogyási határ, amitől már látható a lógás, mert nyilván a fogyás is befolyásolja a mellszövet állapotát.
2010. júl. 19. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
használj sportmelltartót! Sőt ha tudsz sima ruha alá is ha mész valahová. Jobb mint a merevítős!
2010. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!