Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szoktatok venni...

Lányok, szoktatok venni valamilyen különleges fehérneműt Karácsonyra, vagy szerettek ilyesmit kapni a párotoktól?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra nekem fura lenne, oda nem illő.

Évfordulóra (nekünk karácsony után pár nappal van) kaptam már fűző+harisnya szettet, tetszett.

2019. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én nem örülnék neki, mert biztosra tudom hogy nem tudnà a pontos mèretemet, és nem is tetszene az amit a pàrom vàlasztana.

Jól tudom hogy nincs ízlése ehez.

2019. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok

Kiegészíteném a válaszom (az utánam válaszoló eszembe juttatta, hogy fontos lehet): mi közösen választottunk olyan holmikat, amik mindkettőnknek tetszenek, és tutira jó méret, kényelmes.

Lehet, hogy ha meglepetésként kapok egy random méretű és kinézetű göncöt, annak kevésbé lett volna sikere. :))

2019. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Evfordulora kaptam szexi darabokat ami szilveszterkot van :D de karacsonyra nem hiszem hogy orulnek neki
2019. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy szoktam venni,nem kötöm ünnephez.
2019. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Fölösleges pénzkidobásnak tartom, mivel hétköznapra úgysem hordok ilyesmit.
2019. dec. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ünnephez kötni a fehérnemű vásárlást. Inkább csak az szokott lenni, h olyan ruhákat veszek fel amik még nem voltak rajtam.
2019. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves 2 es! Ez azért nem ilyen egyszerű szerintem. Nem biztos hogy nincs ízlése. Mindenkinek más tetszik. Lehet hogy neki az tetszett volna rajtad amit ő vett neked. Néha azért azt is vedd fel, ha egyáltalán rád megy. :) A méret ismerete már más kérdés.

Tényleg vegyetek akkor együtt, de minimum mond meg neki, hogy mentse el a telefonjaban a méreteidet. :)


39 F

2019. dec. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!