Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vesztek nagy méretű...

Ti hol vesztek nagy méretű melltartót, ami nem mamikás és nem csupán fekete, fehér és nude színben van?

Figyelt kérdés
65I lettem. Már a h-s és a g-s is nagy probléma volt, de néha találtam turkálóban, illetve időnként sikerült 1-1 akciót kifognom az interneten. Ezzel viszont már végképp meg vagyok lőve. Még 10 ezer körül volt merszem rendelni, mert nem bukok annyit, ha mégsem tetszik a fazon, vagy vlmi nem jó. Viszont ebben a méretben 20 alatt már ott sem találok, elég nagy a kockázat. Ráadásul örülök, ha a három "alapszín" közül már lehet választani, és nem vlmi nagymama kinézetű...

2019. dec. 15. 09:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Hol laksz kérdező melyik határszélen? Mert Győrnél és Ózdnál is szlovák határ van. És a 2 között van 250 km különbség...
2019. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Nem. Ilyen:

[link]

2019. dec. 15. 18:51
 13/42 A kérdező kommentje:
11: Nyilván nem messze attól, amit a válaszoló mondott...
2019. dec. 15. 19:05
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hol? Mondjad már mert nem mind1.
2019. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy kérdező?
2019. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
15: Nem lényeg. 16: Nem lényeg.
2019. dec. 15. 19:24
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem inkább olyan linket küldesz, amin egy olyan alakú nő van, mint te? Ez a Fanta palack messze van a 65I-től, de még egy 75F-től is...
2019. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
18: Nem mindegy, hogy milyen az alakom? Leírtam, hogy mi kellene, és megkérdeztem, hogy hol találok esetleg boltot Magyarországon, ahol lehet ilyen méretű melltartót venni. A kérdésre keresem a választ.
2019. dec. 15. 19:30
 19/42 anonim ***** válasza:
78%
Én sem értem mit kötekedtek. Kérdezett. Nem visszakérdezni kell, hanem válaszolni, ha tudtok. Gondolom megy a zsebhoki, miközben elképzelitek. Nyomorékok!
2019. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
13%

Zsebhoki egy számra meg betűre? Te vagy a nyomorék... Lehet, hogy a kérdés feltevője rettenetesen taszító attól még, hogy a mellét nagynak mondja.


Egyébként kapott választ. Ilyen méretet neten rendelnek általában, nem véletlenül, hiszen ritka. Pont ezért merült fel mindenkiben, hogy valamit nem jól mér.


Az pedig, hogy hol lakik, valóban lényeges, mert általában ott keres boltot az ember, ahol lakik, nem Londonban, mert ott például én is tudok melltartó üzletet extrém méretekkel. Magyarországon keresett boltot, válaszoltak neki, hogy Szlovákiában a határ közelében van. Attól még, hogy elmondja, hol lakik, senki nem fog odamenni... Segíteni akartak neki.


Egyébként az extrém méreteket árusító melltartóboltok mind fenn vannak neten, szóval ha nem talál, akkor itt is hiába kér választ.

2019. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!