Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol vesztek nagy méretű...

Ti hol vesztek nagy méretű melltartót, ami nem mamikás és nem csupán fekete, fehér és nude színben van?

Figyelt kérdés
65I lettem. Már a h-s és a g-s is nagy probléma volt, de néha találtam turkálóban, illetve időnként sikerült 1-1 akciót kifognom az interneten. Ezzel viszont már végképp meg vagyok lőve. Még 10 ezer körül volt merszem rendelni, mert nem bukok annyit, ha mégsem tetszik a fazon, vagy vlmi nem jó. Viszont ebben a méretben 20 alatt már ott sem találok, elég nagy a kockázat. Ráadásul örülök, ha a három "alapszín" közül már lehet választani, és nem vlmi nagymama kinézetű...

2019. dec. 15. 09:46
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

38: Sajnos Magyarországon (és máshol a világon is) sokan el vannak tévedve melltartó méret ügyében. A legtöbben egész életüket leélik úgy, hogy a két mellük szorosan egymás mellett van, a hátpánt bevág meg a lapockákig csúszik. Ahogy mondják, a nők 80%-a rossz melltartót hord. Én is néha látom, különösen nyáron, hogy a mellvájat mekkora, és hogy a hátpánt már lassan a nyakukig ér, és csodálkoznak, hogy fáj a hátuk.

39: Simán lehet az ez 65M! Ahogy ez a melltartó is az:

[link]

Ez pedig egy 65I:

[link]

2019. dec. 17. 19:53
 42/42 A kérdező kommentje:
a 40-es kommentemben 31-et írtam, pedig 37 et akartam. Szóval köszi 37! :)
2019. dec. 17. 20:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!