Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Iskolába egyenruha csak úgy?

Iskolába egyenruha csak úgy?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, nagyon tetszenek az iskolai egyenruhák, de ugye sajnos Magyarországon ilyen nincs.

Arra gondoltam, hogy én mégis szeretnék "egyenruhában" járni suliba, így kitalálnám magamnak. Persze kicsit változatosabban, variálva, hogy ne mindig ugyanaz legyen rajtam.

Fehér, világoskék blúz, sálak, szalagok a nyakamba, rakott szoknya, harisnya, balerina cipő, loafer, mellények, blézerek...

Szerintetek milyen? Fiűk, tetszene nektek egy ilyen lány?



2019. nov. 18. 06:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak a fiúk miatt akarsz így öltözni, akkor hagyd. Amúgy az egyenruha attól egyenruha, hogy többen ugyanazt hordják egy csoporton/közösségen belül. Vagyis bármit is öltesz magadra, amíg más nem hordja ugyanazt, addig az olyan ruhának fog tűnni, mint ha bármi mást vennél fel.
2019. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
ultra gáz lenne...
2019. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

Még szerencse, hogy nálunk incs ez a marhaság bevezetve!

Külföldön is hülyén néznek ki a csajok benne, felül fiúnak alul lánynak.

Ettől amúgy sem fogsz jobban teljesíteni, amúgy meg egyáltalán nem tetszik.


F

2019. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Majd 5-10 év múlva visszanézed a képeket és azt fogod gondolni, hogy ahhá na ezért röhögtek rajtam! Mert nem jó normálisan öltözni, mindenképp különcködni kell. Ha meg egyéniséged nincs, akkor ölts magadra egyenruhát. (Ami nem is egyenruha, mivel csak Te hordod)
2019. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

"Arra gondoltam, hogy én mégis szeretnék "egyenruhában" járni suliba, így kitalálnám magamnak. Persze kicsit változatosabban, variálva, hogy ne mindig ugyanaz legyen rajtam."

Nem nagyon érted, hogy mit jelent az, hogy egyenruha, mi?

2019. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan egyenruha lenne, mivel csak én hordanám, ez tény...

Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz ötletnek fogjátok tartani. :(

2019. nov. 18. 10:02
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

Attól problémás, hogy olyannak próbálsz valamit láttatni, ami nem az ami.


Nekem nagyon tetszenek a katona tiszti egyenruhák pl. De hát nem járok ilyenekben, hiszen nem vagyok katonatiszt.

2019. nov. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a preppy stílusra gondolsz, és abban nincsen semmi kivetnivaló:


[link]


Ízléses és kulturált diáklány megjelenés, szerintem egészen nyugodtan viseld.

2019. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Én is nagyon szeretem az egyenruhákat, de csak itthon beöltözni, pedig már 20 éves vagyok 😁. Szerintem inkább ha szűk baráti körrel otthon buliztok, vagy mondoconra mész akkor simán felveheted, de suliba meredek lenne, mert nálunk ez nem megszokott.
2019. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha még iskolás lennék, én hordanék "egyenruhát" :D nekem nagyon tetszik. Főleg, hogy látom a doramákban (koreai sorozatokban), hogy ott kötelező, és mennyire csini. Kár, hogy itt már nem "divat" :/
2019. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!