Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki 177 cm (nő) és normál...

Aki 177 cm (nő) és normál testalkatú normál súlyúnak érzi magát (és az is) leírná hány centi mell derék csípő comb?

Figyelt kérdés
A csípőt, combot a legszélesebb részen mérve a derekat köldöknél?
2012. máj. 5. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eleg szeles a csipom: 99 cm

comb: 64 cm

derek: 92


179 cm vagyok es 72-3 kg. Kicsit szeretnek fogyni. Nem erzem meg magam ducinak, mert eleg eros csontozatu vagyok.


Leirnad Te is az adataidat?

2012. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én 177 cm-hez most 69 kiló vagyok, 5 hónap alatt fogytam 16 kilót de még mindig valahogy nem az igazi..:(

Jó sose leszek nádszál azt tudom.

Adataim: csípő 98, derék 73, mell 95, comb 57. Ez még mindig 40es méret :(

2012. máj. 5. 20:54
 3/11 anonim válasza:
66 kg m 96 d 68 cs 102 c 50 én 38 as ruhákat hordok.
2012. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hm.. ilyen szeles lenne a derekam?! Pedig nem ilyen "egybeszabott" vagyok :D nem ertem. Lehet meg kellene mernem megegyszer...
2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
62 kiló vagyok. mell: 90 derék: 66 csípő: 94.combot nem tudom.
2012. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Megfigyeltem már amúgy hogy valahogy alkat függő mert nekem pl. a köldökömnél a legvékonyabb a derekam...de pl. barátnőmnek a köldök vonalában pár centivel több mint feljebb egy kicsivel (ahol végeredményben a legvékonyabb a törzse, tehát az a dereka..)
2012. máj. 6. 07:45
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is a derekam széles ezekszerint, meg a combom. E kettő miatt nem megy rám a 38as méret.:(
2012. máj. 6. 07:46
 8/11 anonim válasza:
De próbálgattál is 38asokat és nem lett jó? Mert nekem a csipőm az meg több mint neked mégis jó rám a 38. 40 es meg nagy. Pedig táblázat szerint hm ben 40 es gatyó kéne ami lötyög. Melltartóból se jo a 75 d hiába lemérés szerint akkora kéne kibuggyan belöle így 80 as kell. Meg felsőből meg lapszoknyabol 36 os lett a jo mult héten pedig nem fogytam.fazonfüggő is. Szerintem kérdező jók a méreteid amúgy 98 as csipőnek örülnék.
2012. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...pedig többet is próbáltam most H&M, C&A tesco (amik itt felénk elérhető közelségben vannak) és mind 40es volt csak jó rám, a 38 asból kibuggyanok, nagyon csúnya..:(

Az orsayban volt egyedül a rövidnaci amiból 38as jó volt de annak gumis dereka volt.ezért gondolom hogy comb ügyileg vagyok túl vastag ezekszerint, mert a rövidnacinak ugye nincs combja.

A melltartó témától a falnak megyek amúgy mert minél kisebb a körfogat alul ugyanaz a kosárméret annál kisebb!!!

Egy féléve még jóval ducibb voltam, 85 cm kellett alul körméretben és olyan D-E kosár. Na most a cicim nem fogyott össze ennyit csak alul a körfogatom lett 76 cm amire meg már 75-ös kell viszont G !!!!! kosár lett jó...mondanom se kell mekkora a kínálat ebből a méretből főleg elérhető áron...

Tehát a D kosár 85 ösben teljesen jó volt, 80asban már E-F kellett (volna ha veszek köztes méretet, de nem vettem jól is tettem mert az most már nagy lenne), és 75 ösben pedig már G kosár??? Őrület, teljesen követhetetlen...azért ugye az látható hogy kizárt hogy fogyáskor a cicim NŐJÖN:DD max. stagnál méretben de 2 kosarat tuti nem nőtt:DD

2012. máj. 6. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja igy mar ertem! Nekem a koldok magassagaba szeles, felette van ugymond a "derekam" :))
2012. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!