Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan nő itt aki fel meri...

Van olyan nő itt aki fel meri vállalni hogy igen is cipő vagy csizmamániás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyire mániás?
2019. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy 50-60párnal tóbb van neki
2019. dec. 26. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Az már betegség.😂
2019. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ilyen mennyiséghez vastag bankszámla kell!!:))
2019. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50-60 pár cipőhöz egy élet kevés. El se használod! Nekem 2 adidas sportcipőm van, 1 Deichmannban vett másik sportcipő, plusz egy elegáns félcipő és egy téli bakancs. De már azon izélek hogy mi lesz a Deichmannban vett cipő sorsa, mert még csak egyszer volt a lábamon, amikor az üzletben próbáltam.
2019. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ilyen nő van.

Magyarországon szerintem nincs is.én szeretem a cipőket de számoljunk azzal hogy pl 50-60 cipobol 10 sportcipo, az kb 600 000 ft es ez csak 10 par

2019. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy egy csaj sincs.
2019. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mikeXxX ***** válasza:
Bár pontos számot nem tudok de ismerek egy ilyen nőt akinek rengeteg van kb 50 biztos van neki de 40+ nő !
2019. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem sok cipőm és csizmám van, de ez nálam nem mánia. Mármint sosem veszek csak azért cipőt/csizmát, mert megtetszik, és nem tudom ott hagyni. Persze nyilván azt veszem meg, ami tetszik, viszont fontos szempont a kényelem, és h tudjam is mihez hordani.


Viszont van egy barátnőm, akinek egy cipő megvételéhez elég, h nagyon tetszik neki, hiába kényelmetlen és/vagy nem tudja mihez felvenni, akkor is megveszi. Saját elmondása szerint vannak olyan cipői, amit még egyszer nem vett fel. Szerintem ő már mániás cipő ügyben, viszont ő ezt nem így gondolja. :D

Szóval szerintem, ha vannak is ilyen nők, akkor is nagyon kis számban ismerik ezt el magukról.

2019. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fel merem vállalni. A cipők és a táskák a gyenge pontjaim. Ha meglátok egy szép darabot csak nagyin nehezen tudom otthagyni. Az évek során sok cipőt gyűjtöttem össze, és mivel sok van nem hordom őket olyan gyakran így nem mennek tönkre.
2019. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!