Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a hülye divat megint,...

Mi ez a hülye divat megint, hogy a gatyába a felsőt nem tűrik be rendesen?

Figyelt kérdés
Szóval szűkebb pulcsit, inget, blúzt úgy tűrik be - főleg nők - hogy elöl 10 centi betűrve, kétoldalt meg kilóg. Ez mire jó?
2019. dec. 27. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezzel lezser , hanyag hatast akarnak elerni, de szerintem is bena.
2019. dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert bazze a normális ember úgy hordja, ahogy akarja, vagy ahogy az öltözékéhez megy. Ha egy jó övet veszek fel, akkor én is akarom, hogy látszódjon, vagy ha rossz az esése a pulcsinak, pólónak, vagy túl szűk a derék. Én például nyakkendőt is tekerek a combom köré néha, mert egyedi. Mindent lehet, ami jól néz ki, és semmit, ami rosszul.
2019. dec. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Övet, hogy látszódjon? Akkor tűrd be végig. Meg óv a comb köré, beszarok.
2019. dec. 28. 00:39
 4/8 A kérdező kommentje:
*nyakkendő a comb köré
2019. dec. 28. 00:40
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem fogom megérteni, hogy egyes embereket miért idegesítenek ilyen apróságok. Most fogja magát a félig betűrt pulcsi és beszól neked hogy de khöcsög vagy Jani, vagy mi? Vagy savat fecskendez a szemedbe? Olyan sok komoly probléma van a földön amit meg is lehetne oldani, de inkább ilyen kérdésekbe fektetik az energiát egyesek... De tudom tudom, véleménye mindenkinek lehet, meg nit foglalkozom azzal, hogy te mit gondolsz, meg most én is energiát fektetek ebbe a hosszú szövegbe...
2019. dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Soha életemben nem tűrtem be a felsőimet a gatyámba, télen sem. Trikót sem hordok. Semmi bajom nem lett tőle és szerintem úgy jobban néz ki. Hogy másnak mi tetszik kit érdekel.
2019. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
#5 mindent elmondott
2019. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7-es! Valóban mindent elmondott az 5-ös csak az ilyen jellegű kérdéseknél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Nem értem hol vannak ezek a fotelhuszárok?

Itt is a kérdezők mellé kéne állni és papolni,hogy mindenki azt vesz fel ami kényelmes neki,stb.

2019. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!