Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha szeretek...

Szerintetek ciki, ha szeretek otthon is kiöltözve lenni?

Figyelt kérdés
Láttam, már itt hasonló kérdést, tehát gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki így van ezzel!

2020. jan. 1. 17:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Abban vagy, amiben jól érzed magad. Nem baj, hogy nem mindenki ugyanabban van!
2020. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
És komolyan magassarkúban kopogsz végig a lakáson? Az alullakót idegesítheti meg a parkettát is tönkreteszi. A lábad nem fáj?
2020. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

KAMU KÉRDÉS!


Egy tisztességes háziasszony akármilyen óvatosan is főz, mosogat, takarít, óhatatlan, hogy ne kerüljön a ruhájára bármi.

A kosztümnek jó olajszaga lesz egy jó kis rántott hús, vagy fasírt készítés után.


Anyád nem tanított meg öltözködni?

2020. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Tisztességes háziasszony? :) Nevetnem kell, de az milyen?? Otthonkában, meg klumpában csattog otthon? Egyébként, Édesanyám meghalt, mikor 5 éves voltam, tehát sajnos nem tudott "tisztességes" háziasszonyt nevelni belőlem! De jó kedvem van zöld kezet kapsz! Nem mintha sokat jelentene
2020. jan. 1. 18:46
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

Te kerdezo ne haragudj de ez komolz zavar nalad...

Kit erdekelnha jon mondjuk a postas es te egy otthoni melegitoben nyitsz ajtot kocosan? Elarulom: Senkit! Illetve teged valamiert ez zavarna - na ezert van nemi psziches problemad.

2020. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Elfogadom a véleményed, lehet, hogy bennem van a hiba! Nincs kizárva.. Csak szeretek csinosan öltözködni, ennyi! :)
2020. jan. 1. 18:57
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

A csinosan való kiöltözés nem egyenlő azzal, hogy 20-30 ezres ruhában csinálod a vasárnapi ebédet (egy kosztüm kb. ennyibe kerül).

Tehát emiatt menj el szépen pszichológushoz!

2020. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó, öltözz ki. Én nem tudom elképzelni, hogy kosztümben fekszek a kanapén és filmezek. Alig várom, hogy átöltözzek ha hazaérek. A nadrágjaimat féltem, hogy elkopnak hamarabb ha otthon is abban vagyok. De ha neked így jó azzal semmi baj nincsen!
2020. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es!Szerínted a pszichológus mit fog mondani?? :) De felkészülve várom, hogy ez miatt elzárnak... Egyébként nem a kosztüm ára a mérvadó szerintem! Nem a legdrágábbat veszem fel!
2020. jan. 1. 19:22
 20/29 anonim ***** válasza:

Kosztümben és fehér blúzban nem lehet házimunkát végezni. a szomszédnak, meg a postásnak kár kiöltözni.

Mit kell kompenzálnod ezzel?

2020. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!