Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha szeretek...

Szerintetek ciki, ha szeretek otthon is kiöltözve lenni?

Figyelt kérdés
Láttam, már itt hasonló kérdést, tehát gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki így van ezzel!

2020. jan. 1. 17:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A saját magamnak való megfelelést! De megértem, ha ez elítélendő, egyesek számára!
2020. jan. 1. 19:40
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem elítélendő, hanem komplett h..lyeség, nem praktikus. Hogy mászol fel a létrára, hogy meglocsold pl. a növényeket, ha szűz a szoknya?

Ha a szép fehér blúzra rácsöppen az olaj, míg sütöd a húst? És ezt fogod majd felvenni az utcára is?

Vagy van neked külön otthonra és a kinti viseletre ilyen ruhatárad?


Azt azért megnézném, ahogy magassarkúban, kosztümben és fehér blúzban portalanítasz, a kezed hót retkes, aztán utána még porszívózol. :D

Ez nevetséges.

Bocsi, de szerintem te még most is részeg vagy. :D :D :D :D :D :D

2020. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, a kedves válaszolókkal, hogy azt hiszik, ebben takarítok! Én ezt egy szóval sem írtam... Vagy igen? Szövegértelmezési probléma, nem?
2020. jan. 1. 19:50
 24/29 anonim ***** válasza:

- "Nem félsz, hogy olajos, domestos-os lesz a szép ruhád?" 5. válasz

- "Nem félek, mert igyekszem rá vigyázni :)" 6. válasz

2020. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy takarítok benne, hanem, hogy vigyázok rá! Persze, az én lakásom sem laboratórium.. :) Van benne por, ez elkerülhetetlen! De kerülöm...
2020. jan. 1. 20:05
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ne etessétek a trollt. Rengetegszer feltette már ezt átfogalmazva de mindig a fehér blúz-kosztüm-magassarkú kombóra lyukad ki, gondolom ez a fétise
2020. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Így van, ne etessetek, már jóllaktam!:) Viszont ez tényleg egyfajta fétis valamilyen szinten,de gondolom itt mindenkinek van valami "baja"! Igaz? Kedves utolsó...
2020. jan. 1. 21:11
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt írtam, hogy takarítok benne, hanem, hogy vigyázok rá!"


De szerinted takarításon, főzésen kívül hogy kerülhet rá Domestos vagy olaj, az égből csepeg?

2020. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szetintem egy nő legyen csinos akár otthon is ha megteheti ha nem akkor öltözzön a helyzetnek megfelelően.
2020. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!