Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a haspulóverek mikor...

Ezek a haspulóverek mikor mennek már ki a divatból?

Figyelt kérdés

#divat #Haspulóver
2020. jan. 3. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha az a bajod, hogy nem talalsz egy ruhaboltban sem normal hosszusagu pulcsit... szar helyeken fordulsz meg.
2020. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincs akkora divatja mint egy 2-3 éve lehet sok más fazonú cuccot is kapni.
2020. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Ha nem akarsz vesegyulladást kapni, akkor ne hordj ilyen pólókat télen, szerintem senki nem áll feletted pisztollyal, mikor vásárolsz :D Ha meg más kap UTI-t, az nem a te dolgod.
2020. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mindenki azt hord amit akar! en 24 eves lettemre vettem eletemben elsonek bokavillantos nadragot, kicsit furi, de persze nem telre veszem fel😁
2020. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelezõ hordani. Meghalnál, ha a tavaly elõtti pulcsid vennéd fel?
2020. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 éve már sokkal menőbb, divatosabb az oversized hoddie, szóval le vagy maradva. Ideje újítani, és búcsút inteni a vesegyulladásnak.
2020. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!