Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jól látom hogy a ZARA a...

Jól látom hogy a ZARA a legjobb (minőség, stílus) fast fashion márka?

Figyelt kérdés

2020. jan. 6. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem kifejezetten rossz. Nem szeretem a ruháik stílusát.

Nem látod jól: lehet, hogy (többek között) szerinted az a legjobb, de legalább ugyanennyien gondolják az ellenkezőjét.

2020. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ezt tapasztaltam. A másik inditexes márkájú ruhadarabjaim sokáig tartanak, a zarások pedig pár hordás után szálakat eregetnek, elenged a varrás, stb. Már nem is vásárolok ott, nem értem, miért ott van mindig a legnagyobb tömeg.
2020. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%

Nem. Nekem egy 26 ezres kabátban 1 hónap alatt szétment a belső zsebek varrása..

Mikor visszavittem ugyanaz a kabát már más kódon volt, silányabb anyagból és több eladó próbált hülyének nézni, hogy az ugyanaz a kabát és miért nem jó a csere..

Pénzt legalább visszakaptam, de nonstop hülyének nézik az embert.

Külföldön a turkáló szintjére veszik a Zarát.

2020. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Nagy a szórás az ő darabjaik között is, nyilván azokat érdemes megvenni, amiket ha megtapogatsz, érzed rajta, hogy sokáig bírni fogja.

Ennek ellenére én is úgy gondolom, hogy az Inditex márkái (Zara, Bershka, Pull&Bear) a legjobb minőségűek ebben a kategóriában.

Persze, még van 1-2 jó, pl. a Reserved.

A H&M, C&A minősében a legrosszabb szerintem, - főleg, hogy ahhoz képest milyen árakon vesztegetik a portékáikat. Megvételkor még szépek, de két mosás után úgy kibolyholódik, megnyúlik, “pókhálóvá válik”, mintha valami negyven éves kukázott rongy lenne, és innentől kezdve hordhatatlan. Régóta nem vásárolok onnan,

2020. jan. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Mango jobb.
2020. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Csupa műszál szinte minden termék, hogy olcsóbb legyen. Rossz minőségben vannak megvarrva. Vasalót soha nem láttak. Harmincezres kabátok gyűrötten lógnak. Agyrém. Viszont a fast fashion boltok között náluk a legdrágább minden. Szinte alig van leértékelés, legfeljebb 5 éves dolgokat tesznek ki tizenöt százalékos engedménnyel..
2020. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik válaszoló írta a Mango-t, nekem is az ottani ruhák váltak be a legjobban, annak a legjobb ebben az árkategóriában a minősége. Nekem a Zara minőség terén kb. a H&M szintjén van, a felsők a H&M-ben minőségibbek (Zarások szétmentek kb. 2 mosás után), de a farmer és kabát jobb minőségű talán a Zarában.
2020. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Zarában csak farmert veszek. Tatuum,Promod,Reserved,Mango nálam a befutóak.
2020. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Zara borzasztó minőség. Most kaptam két hete egy kardigánt, volt rajtam vagy kétszer és tulajdonképpen kettévállik az újjánál az anyag hosszában, ilyet még nem láttam, nem is olyan mintha a varrás menne szét, hanem mintha valamiféle béna ragasztás engedne el! Soha többet nem veszek ott semmit. Nincs bizalmam benne többet.

Reserved: összemenősek a pólók, meg volt olyan, hogy fürdőgatya az első mosás után tönkrement.. itt én hibáztam.. nem olvastam el a cimkéjét h csak kézzel szabad mosni- de eszembe se jutott..

Promodot nagyon szerettem, de eleve már nincs is itthon, de az utóbbi években lyukacskák keletkeztek az anyagban.

A Pull and Bear szerintem is jó minőség. Abban még nem csalódtunk, és a Mango-ban sem.

2023. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!