Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A combzokni túl kihívó?

A combzokni túl kihívó?

Figyelt kérdés
Szilveszter után sétáltam a Westendben és egy combzokni volt rajtam, meg egy laza ruha, szerintem egyáltalán nem volt kihívó. Az emberek mégis úgy bámultak, mintha egy gépfegyverrel a kezemben sétálnék.

2020. jan. 12. 13:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hadd vegyen fel mindenki azt amit akar.

Ha neked ez így rendben van és megfelel akkor nincsen vele semmi probléma. Mindig saját magadnak felelj meg és ne másoknak. Aki kinevet az öltözéked miatt az óvodás szinten van (feltéve ha nem a cirkuszi öltözék van rajtad)

Megnéztem a képet, szerintem teljesen jó, nem kihívó, láttam már így lányokat szaladgálni, sőt van egy osztálytársam aki suliba is eljön így. Nyilván ilyenkor végig fut a fejemen, hogy hogyan lehet, hogy nem fázik, de az legyen az ő gondja. Szóval mindenkinek szíve joga, hogy mit vesz fel.

2020. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Volt rajtam harisnya, bőrszínű... nincs elmenve azért a józan eszem. :)
2020. jan. 12. 20:16
 13/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát tényleg nem azért néztek, mert ez kihívó lenne. Ezek a darabok nagyon nem passzolnak össze, kb azért bámultak meg, amiért te is megbámulsz embereket, akik kilógnak a tömegből valamiért (túl erős smink, toronymagasra tupírozott haj, bohócruha, érted... :p ).
2020. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben volt az öltözèked.
2020. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kihívó ez az outfited, szerintem inkább aranyos, csajos.

Máskor is szoktál amúgy combzoknit felvenni, vagy ez volt az első alkalom?

2020. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Pár éve hordok ilyeneket, hétköznapokon nem, de nagyon szeretem és nagyon jó melegek, főleg egy mínusz fokban ruhával/szoknyával kombinálva. 😁
2020. jan. 13. 22:28
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szerintem nem kihívó. Nőies, stílusos az outfited, nekem nagyon bejön, ha egy lány combzoknit vesz fel.
2020. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Mitől meleg ha a combod 1/3-a kint van a fenekeddel együtt a szoknya alól?
2020. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kérdező!

Az emberek többsége általában nem hord combzoknit, hanem visel egy ilyen ruhát harisnyával. Rajtam volt egy harisnya és egy combzokni is, ami egyértelmű, hogy melegebb, mint egy sima harisnya. Plusz egy hosszú kabát, ami térdig ér.

Aranyos tőled, hogy ennyire aggódsz az egészségemért! ;)

2020. jan. 14. 10:23
 20/21 anonim ***** válasza:
29%

Csupán azért érdeklődtem mert itt többen is azt állítják,hogy a nejlon harisnya nem melegít semmit.

Nem véletlenül emeltem ki azt a részt ahová már nem ért el a combzoknid.

Amúgy ne bízd el magad mégha cinikus hangnemben is íródott az utolsó mondatod, én nem szoktam idegenekért aggódni.

2020. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!