Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a combzokniról?

Mit gondoltok a combzokniról?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a combzoknik, térdzoknik, és az ezt imitáló mintájú harisnyák. Nem combfixről beszélek,hanem rendes pamut zoknikról. Szívesen hordanèk ilyet alatta fekete harisnyával, miniszoknyával. Nem tudom milyen lenne a megítélése... Hallottam már olyat hogy valaki szerint túl kihívó, mások meg azt mondjàk hogy túl gyerekes és idétlen. Nem tudom fel merjem-e venni. Nőiesebb cuccokkal kombinálnám, nem bakancsal vagy ilyesmivel. Szerintetek elfogadható viselet hetköznapra?

2019. jan. 23. 22:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, az lemaradt hogy 16 éves làny vagyok.

És annyit tennék hozzá hogy kicsit molett vagyok, összeérnek a combjaim. De a lábszáram szép, és kb combközépig érő szoknyával már a combomból sem látszik a hájasabb része, ahol összér. Nem tudom hogy alkatilag jól állna-e egyáltalán, de szerintem nem vészes. A lényeg inkabb az hogy furán néznének-e rám mondjuk a buszon.

2019. jan. 23. 22:20
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Férfiként imádom, ha egy lány ilyet visel, de itt a GYIK-en egy utolsó, büdös, K leszel, amiért ezt meg merted kérdezni!

És azt fogják írni, hogy K-s.

2019. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszik
2019. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Adok egy tanácsot amit, ha átgondolsz az konstruktívan hathat a személyiség fejlődésedre nézve.

Szard le, ha a környezeted ítélkezik egy ruhadarab miatt. A saját komfortérzeted számítson.

És mi a szubjektív véleményem a viseletről?

Nagyon jó:D Imádom. Dekoratív, cuki, szexi, rendkívül széles a skála hogy milyen hatást kelthetsz vele:D

2019. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld. :)

4-es: igazad van. Sajnos nincs sok önbizalmam ezért nehéz így gondolkodni, de igyekszem.

2019. jan. 23. 23:27
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jo! En is vastagabb combu vagyok, es imadom az ilyen harisnyakat. Sajnos a sima combzokni nekem rovid/legordul a combomrol ahogy megyek, de sok azt imitalo harisnyam van es en is rovid szoknyaval hordom.
2019. jan. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a combzoknit nagyon jól lehet ruhákkal, szoknyákkal kombinálni. Biztos lesz olyan, aki furán néz majd rád, de a lényeg, hogy te jól érzed magadat egy ilyen outfitben. Szerintem nyugodtan próbáld ki!
2019. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Khúrvás és értelmetlen


F/42

2019. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8%
Valóban idètlen
2019. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem lehet stílusosan hordani a combzoknit, hogy feldobja az outfitedet, de ne legyen túl kihívó. A fekete harisnya mindenképp jó ötlet, azzal nem leszel túl feltűnő.

Abszolút csajos ruhadarab, nekem bejön, ha egy lány combzoknit vesz fel. 😍😍😍

35f

2019. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!